Sum 41 > Starší Novinky

Starší novinky

< 2022 > < 2021 > < 2020 > < 2019 > < 2018 > < 2017 > < 2016 > < 2015 > < 2014 >

< 2013 > < 2012 > < 2011 > < 2010 > < 2009 > < 2008 > < 2007 > < 2006 > < 2005 >

DALŠÍ INFO

29.12.2008

Zdá se, že opět přichází období, kdy nás Sumi budou stále více zásobit novými informacemi o připravovaném albu. Po včerejším krátkém videu (další videa by prý měla ještě následovat) se prostřednictvím Q&A ozval i Steve, který kromě mnoha bubenických rad sdělil i své pocity z nového materiálu: "Těch 7 nebo 8 songů co jsem slyšel jsou mnohem temnější a tvrdší než naše poslední album. Řekl bych, že to je něco mezi DTLI a Chuckem." No a jinak se prý také můžeme těšit na další epizody Road To Ruin.

KRÁTKÉ VIDEO ZE STUDIA !!!

28.12.2008

Na Youtube.com můžete shlédnout krátké video, ve kterém Deryck ve studiu promlouvá o novém albu, o jeho novém směru a jeho energii, ale ve videu není až tak důležité to, co říká Deryck, ale jde spíš o to, co jde slyšet v pozadí - že by noví Sum 41?

 

DALŠÍ STUDIO UPDATE

27.12.2008

Veselé svátky všem. Jsme pořád ve studiu, kde pracujeme na nových písních. Nejsem si jistý kolik songů už máme, ale řekl bych, že jich hodně přišlo celkem nečekaně. Všechny ještě nejsou hotové, ale vypadá to na hodně dobrých nápadů. Pořád je ale brzo na to říct, kdy je budete moct slyšet, ale už se hodně těším, až je budeme moci vypustit. Zase pro vás brzo budeme mít zprávy o tom jak nám to jde.
deryck

Originální zprávu si můžete přečíst na myspace.som/sum41. Mimochodem Deryck také před nedávnem odpověděl jednomu členu TNS.com fóra, že možná místo EP vydají klasické dlouhohrající album což je podle této poslední Deryckovy zprávy stále více pravděpodobnější. No necháme se překvapit.

SUM 41 LIVE INFO

20.12.2008

Po nějaké době mají Sum 41 opět naplánovaný nějaký koncert. Ten sice odehrají až 5. dubna 2009 v japonském Tokiu na festivalu Punkspring '09, ale zmiňuji se o tom hlavně proto, že by zde mohli Sum 41 poprvé představit nový materiál z právě připravovaného EP (pokud by tedy do té doby ještě nevyšlo).

Před nedávnem jsem vás zde také informoval o dvd z Warped Tour '07, kterého jsou Sum 41 součástí. To do prodeje vstoupilo 2. prosince a vy se díky Youtube.com můžete podívat na píseň The Hell Song, která se na dvd nachází.

A ještě poslední věc, dokument "Punk's Not Dead", kterého jsou Sum 41 také součástí, vyšel 13. prosince i u nás v ČR u vydavatelství Levné Knihy. Informoval o tom iPunk.cz.

NOVINKY OD CONEA

11.12.2008

Díky lidem z TNS.com fóra Cone odpověděl na pár otázek týkajících se práce na novém EP a také pár dalších věcí. Zde je překlad toho nejdůležitějšího.

Hej, nahrávání The OpMD pokračuje. V lednu začneme s Toddem nahrávat zpěv. Nové Sum album zní úžasně. Bude na něm několik parádních basových partů. S Deryckem se nám na albu pracuje skvěle. Žádný z nových songů nezní podobně jako Underclass Hero, všechno je úplně nové. B-side, který jsem nazpíval, jednoho dne zmixujeme a snad ho i nějak vydáme.

STUDIO UPDATE

9.12.2008

Po nějaké době se opět Sum 41 ozvali prostřednictvím svého oficiálního webu, aby opět informovali co mají zrovna na práci:

Ahoj všichni, už je to nějaká doba co jsem naposledy napsal blog, ale chci vás informovat co se zrovna děje. Celý týden jsme ve studiu a nahráváme 7 nových songů, které chceme dát na naše nové EP album. To by mělo vyjít začátkem příštího roku. Stevo dokončil všechny bicí a Cone teď nahrává basu. Před týdnem vyšlo v Japonsku naše Greatest Hits album, které debutovalo na 2. příčce, takže díky vám všem tam v Japonsku. Brzo pro vás budu mít zase nějaké nové info.
deryck

ALWAYS JAKO DIGITÁLNÍ SINGL

2.11.2008

Best of album 8 Years of Blood, Sake, and Tears vyšlo sice pouze v Japonsku, ale zdá se, že nového songu Always, který byl pro toto album nahrán jako novinka, se dočká i zbytek světa. Podle Amazon.com by měl totiž tento song vyjít 9. prosince jako digitální singl. Podobně se do prodeje dostal i song March of the Dogs, který jako digitální singl vyšel ještě před vydáním alba Underclass Hero.

 

BEST OF INFO

28.11.2008

Tracklist výběrového alba 8 Years of Blood, Sake and Tears se nakonec trochu liší od toho, který jsem zde začátkem měsíce zveřejnil. Správný tracklist si nyní můžete prohlédnout v sekci Diskografie. Kromě toho se také na fóru na theresnosolution.com objevily fotky celého bookletu výběrovky. Samozřejmě vám je ke shlédnutí nabízím i zde.

MNOHO, MNOHO NOVINEK

27.11.2008

Včerejší chat se Sum 41 na absolutepunk.net, kterého se nakonec zúčastnil samotný frontman Deryck, přinesl mnoho opravdu zajímavých informací. Ta nejzajímavější se týkala nového EP, které Sum 41 připravují na jaro roku 2009, a které by mělo vyjít ještě před samotným novým albem. A jak bude nové EP, které by měl produkovat opět Deryck, znít? Mělo by se blížit zvuku alba DTLI, ale i tak by mělo být o dost tvrdší a celkově jiné, než co kdy předtím Sums nahráli. Naopak zvuk nového alba Deryck zatím moc komentovat nechtěl, protože jeho psaní je zatím v začátcích, takže album zatím k novému songu Always přirovnávat nechtěl.

Dále padla řeč také o (už opravdu velmi dlouho) slíbeném b-side tracku. Bohužel se ho ještě nějakou dobu nedočkáme. Ještě stále není hotový. (Pokud máte zájem kompletní chat s Deryckem si můžete pročíst ZDE)

Jinak včera již vyšlo do prodeje japonské Best of album "8 Years of Blood, Sake and Tears" a kromě nového songu "Always" obsahuje také nově nahranou verzi písně Makes No Difference, kterou si máte možnost stáhnout ZDE.

CHAT SE SUM 41

25.11.2008

Ve středu 26. 11. proběhne na stránce Absolutepunk.net chat se členy Sum 41. Původně měl proběhnout již v pondělí, ale nakonec byl přesunu na den vydání jejich japonského Best of alba "8 Years of Blood, Sake and Tears". Chat by měl začít v 9 pm amerického východního času, což u nás bude čtvrtek 4:00 ráno. Těsně před začátkem chatu by se mělo na jejich hlavní stránce objevit nové téma, ve kterém chat bude probíhat, takže po registraci můžete chatovat i vy.

ŠÍLENÝ STEVO

20.11.2008

Dnes jsem narazil na Myspace profil samotného bubeníka Stevea a byl by hřích, kdybych se s vámi nepodělil o jeho opravdu šílené fotky. Vidět Stevea oblečeného za Emaře nebo dokonce za Derycka je opravdu zážitek :-)

Mimochodem, na internetu se objevil nový song Always v lepší kvalitě, takže stahujte ZDE.

NEW SONG - ALWAYS !!!

11.11.2008

Tak je to tady. Díky theresnosolution.com máme konečně možnost slyšet nový song Sum 41, který se objeví na japonském greatest hits albu. Jmenuje se Always a můžete si jej stáhnout ZDE a nebo ZDE. Zatím je dostupný jen v horší kvalitě.

GREATEST HITS ALBUM OFICIÁLNĚ

10.11.2008

Vydání Greatest Hits alba Sum 41 bylo již potvrzeno i oficiální cestou. Cone, kromě již dříve zmíněného názvu 8 Years of Blood, Sake and Tears, potvrdil i datum vydání 26. listopadu, kdy se album dostane zatím pouze na japonský trh. Všechny zatím zveřejněné informace naleznete ve dvou předešlých novinkách.

NEW SONG INFO + IN TOO DEEP HQ

6.11.2008

Cone včera potvrdil vydání Best of alba v Japonsku a sdělil, že nový song, který se na něm objeví, prý ještě není pojmenovaný (takže název Steering Wheels je zřejmě falešný) a byl nahrán speciálně pro tuto desku největších hitů. Dále také řekl, že nový song není tím slíbeným b-side trackem, který Cone nazpíval, takže v blízké době se tak můžeme těšit rovnou na 2 nové písně Sum 41.

Na Youtube.com můžete nyní shlédnout ve vyšší kvalitě záznam songu In Too Deep, který na svém asijském turné hrála Avril Lavigne s Deryckem.

JAPONSKÁ BEST OFFKA

2.11.2008

Pravděpodobně 5. 11. nebo 26. 11 vyjde v Japonsku výběrové album s názvem 8 Years of Blood, Sake and Tears: The Best of Sum 41 2000-2008. Výběrovka je zřejmě oficiální, neboť vydavatelem je japonský Universal Music. Vyjít by zřejmě měla v jednodiskové verzi (CD) a v limitované dvoudiskové verzi (CD+DVD). Podle tracklistu CD se na výběrovce objeví také úplně nový song s názvem Steering Wheels, což bude s velkou pravděpodobností ten dlouho slíbený b-side track nazpívaný Conem. Jestli výběrovka vyjde i ve zbytku světa, podobně jak tomu bylo u live alba Happy Live Surprise/Go Chuck Yourself se zatím neví.

CD
1. Still Waiting
2. The Hell Song
3. Fat Lip
4. We're All To Blame
5. Walking Disaster
6. In Too Deep
7. Pieces
8. Underclass Hero
9. Motivation
10. Makes No Difference
11. With Me
12. Steering Wheels
13. Over My Head (Better Off Dead)
14. Pain For Pleasure
15. Subject To Change
16. My Direction (Live)
17. Welcome To Hell (Live)

DVD
1. Fat Lip
2. Pain For Pleasure
3. Makes No Difference
4. In Too Deep
5. Motivation
6. The Hell Song
7. Over My Head (Better Off Dead)
8. Still Waiting
9. We're All To Blame
10. Pieces
11. Underclass Hero
12. Walking Disaster
13. With Me

FOTKY Z NAHRÁVÁNÍ THE OPERATION

24.10.2008

Cone na Myspace svého vedlejšího projektu sdělil jak dále probíhá nahrávání jejich druhé desky. S Toddem právě v Torontu v Johnny Land Studios nahrávali kytary a podle všeho nahrávaní probíhalo skvěle a podle toho i songy skvěle zní. Dále také The Operation M.D. zveřejnili novách 18 fotek ze studia, na které se můžete kouknout ZDE.

 

 

SUM 41 A JEJICH SOUTĚŽ

21.10.2008

Sum 41 na svém myspace vyhlásili novou soutěž (nebo spíše připomněli jednu starší). Jelikož v ní ale mohou soutěžit jen fanoušci z Kanady, USA a Velké Británie nebudu se zde o ní dlouze rozepisovat. Pokud se i přesto chcete dozvědět o co v ní jde a o jaké ceny se hraje, můžete si více informací přečíst na již zmíněném myspace.

SUM 41 VYVRACEJÍ DRBY

15.10.2008

Sum 41 se na svém oficiálním webu a myspace vyjádřili k nedávným bulvárním zprávám, které hovořily o problémech ve vztahu Derycka a jeho manželky Avril. Zde je překlad této zprávy:

National Enquirer vydal nepravdivý článek zahrnující Derycka Whibleyho a jeho ženu Avril Lavigne. Oficiálně prohlašujeme, že popíráme jakékoli domněnky o vážných problémech mezi Avril a Deryckem. Deryck ve skutečnosti cestoval po Asii s Avril, kde společně vystupovali, což dokazují četná videa na Youtube.

Sám Deryck k tomu řekl: "Jsem dost překvapený, že tolik médií tento příběh převzalo. Kdy se vůbec National Enquirer stal důvěryhodným zdrojem novinek?"

Posledního alba Sum 41, jenž zplodilo singly "With Me", "Walking Disaster" a "Underclass Hero", se doteď prodalo přes 1 milion kopií a další 2 miliony písní z tohoto alba bylo prodáno digitálně. Album dosáhlo 1. příčky v Kanadě a Japonsku a 7. v US Billboard charts. Na základě tohoto úspěchu dal Universal Music kapele Sum 41 možnost vytvořit nové album v roce 2009, a tak po dokončení velmi úspěšného 18 měsíců trvajícího světového turné kapela začala pracovat na novém albu.

DERYCK A AVRIL: ROZVOD?

11.10.2008

Internetovým bulvárem se začaly šířit informace o problémech ve vztahu Derycka a jeho manželky Avril Lavigne. Ty prý již začaly začátkem letošního roku a pár je prý již na pokraji rozvodu. Na druhou stranu podle podobných dřívějších informací by měla mít Avril již minimálně 3 děti, takže o těchto "zaručených" zprávách si můžeme myslet každý svoje ;)

SUM 41 SOUČÁSTÍ DVD Z WARPED TOUR

9.10.2008

Společnost Image Entertainment ohlásila na 2. prosince vydání DVD s videozáznamy z loňské Vans Warped Tour. DVD bude mít necelou hodinovou stopáž a kromě Sum 41 na DVD svou tvorbou přispěli i například Bad Religion, Pennywise, Starting Line a mnoho dalších. Kromě live záznamů bude DVD také obsahovat několik interview. Sum 41 se již objevili na podobném DVD z Warped Tour 2003, na které byl vybrán song Over My Head (Btter off Dead), takže je pravděpodobné, že i na tomto DVD budou mít Sum 41 pouze jeden song. Kompletní seznam účinkujících a trailer k tomuto disku naleznete na image-entertainment.com.

 

 

VŠECHNA ALBA SUM 41 K POSLECHU

6.10.2008

Na Myspace Sum 41 máte nyní možnost poslechnout si téměř všechny písně, které na svá alba Sum 41 nahráli (chybí zde pouze bonus tracky). Pro znalce to samozřejmě není nic nového. Je to určeno spíše pro ty, kteří Sum 41 ještě tak dobře neznají.

SUM NEWS

1.10.2008

Podle Theresnosolution.com Cone prozradil důvod, proč se Deryck ještě stále nedostal k mixování nového b-side tracku Sum 41. Důvodem je to, že Deryck je na turné se svou manželkou Avril Lavigne. Cone také naznačil, že malá část materiálu pro nové album již byla napsána. Naplno by se měl Deryck k mixování b-sidu a k psaní nové desky vrátit někdy okolo 6. října, kdy turné Avril končí.

The Operation M.D. na svém Myspace opět informovali, jak probíhá nahrávání jejich druhé desky. Zde je řeklad jejich zprávý:

Ahoj, je tu jen rychlý update toho, jak probíhá nahrávání. Bicí jsme začali nahrávat 15. září v Johnny Land Studios v Torontu s technikem "Johnnym". Stevo alias Dr. De Neiro ze Sum 41 nahrál bicí pro 14 písní. Zní to fakt parádně. Cone alias Dr. Dynamite již téměř dokončil basu. zbývá mu nahrát už asi jen 2 songy. Todd (Dr. Rocco) se do Toronta vydá v polovině října, kdy začne nahrávat kytary. Máme tady pro vás i pár fotek z nahrávání. Budeme se snažit sem přidat i nějaké další jak bude nahrávání pokračovat. Nemůžeme se dočkat až nový materiál uslyšíte.

THE OPERATION M.D. ZAČALI NAHRÁVAT

26.9.2008

Včera 15. 9. začali The Operation M.D. v Torontu nahrávat nástupce jejich alba We Have An Emergency. Plánují nahrát nějakých 15 songů a bicí, podobně jako na prvním albu, nahraje Stevo ze Sum 41. Celou zprávu, kterou TO M.D. zanechali na myspace, můžete najít ZDE.

CONE SE OŽENIL

14.9.2008

Před pár dny se zde objevila zpráva o tom, že se Cone bude brzy ženit. To ale tak trochu nebyla pravda, protože tou dobou byl už Jason "Cone" McCaslin ženatý. Svatba totiž proběhla již 5. září 2008. Nevěstou mu byla jeho středoškolská láska Shannon Boehlke, se kterou chodil již téměř 8 let. Deryck a Tom na svatbě zahráli píseň "Pieces" nebo také píseň "One" od U2.

BROWN BRIGADE OPĚT HLEDAJÍ ZPĚVÁKA

12.9.2008

Podobně jako před nahráváním první desky Into The Mouth Of Badd(s)ness, kdy se jim zpěváka najít nepodařilo, tak i nyní začínají Brown Brigade hledat nového zpěváka. Většinu prvního alba odzpíval Dave, ale nyní by rád se zpíváním skončil a chtěl by se maximálně koncentrovat na hru na kytaru. Podle zprávy z myspace je také absence zpěváka důvodem toho, že se Brown Brigade ještě nepodařilo vydat dlouho slíbená 3 EP.

DERYCK MIXUJE AUDIO PRO DVD AVRIL

9.9.2008

Podle Theresnosolution.com Deryck mixuje audio záznam pro DVD své manželky Avril Lavigne z její "Best Damn Tour". Dále Deryck také nahrál kytary pro Avrilin cover "Bad Reputation", u kterého pravděpodobně nazpíval i backvokály. To jsou zřejmě důvody, kvůli kterým se stále zpomaluje vydání b-side tracku Sum 41.

Další zajímavost, kterou Thersesnosolution.com přinesli, je to, že i poslední člen Sum 41 v blízké době plánuje svatbu. Koho si Cone bude brát nám ale není známo.

THE OPERATION M.D. B-SIDE TRACKTHE OPERATION M.D. B-SIDE TRACK

2.9.2008

Ještě předtím, než svůj b-side track zveřejní Sum 41 (pokud ho tedy někdy zveřejní), přicházejí se svým b-side trackem The Operation M.D. Song je ke stažení na myspace.com/theoperationmd a nese název Little Miss Takes. Jedná se pouze o demo a na album We Have An Emergency tento song nahrán nebyl. U bicích můžeme slyšet Stevea, celou píseň pak namixoval Deryck. Pokud se vám song nepodaří z myspace stáhnout, můžete použít tento link.

FOTKY SUM 41

28.8.2008

Sum 41 dali na svém myspace k nahlédnutí několik fotek z jejich Undercalss Hero Tour. Na tyto fotky se můžete podívat i tady.

SUM 41 O JERRY FINNOVI

27.8.2008

sum41.com: Náš dobrý přítel Jerry Finn zemřel minulý týden 21. srpna 2008. S Jerrym jsme se setkali v roce 2001, když produkoval naše album All Killer No Filler. Byl to ohromný producent a celkově prostě skvělý chlap. Kdokoliv kdo Jerryho znal ví, jak úžasný byl. Všem bude neuvěřitelně chybět a naše soustrast míří k jeho rodině a přátelům.
Jerry Finn - 31. březen 1969 - 21. srpen 2008

iPunk.cz informoval o smrti Jerryho Finna již před dvěmi týdny, kdy byl 12. srpna "pouze" odpojen od přístrojů. Jeho smrt však nastala až 21. srpna. Tím se chci také omluvit, že jsem tuto informaci předčasně a mylně převzal.

THE OPERATION M.D. LIVE - FOTKY

26.8.2008

The Operation M.D. vystoupili 4. srpna v Bovine Sex Clubu v Torontu v rámci afterparty po koncertě kapely H2O. Na myspace.com/theoperationmd bylo zveřejněno několik fotek z tohoto vystoupení. Některé z nich můžete shlédnout i zde.

Sum41.webz.cz UŽ 3 ROKY

20.8.2008

Dnes jsou to přesně 3 roky ode dne, kdy byl tento web spuštěn. Za tu dobu vám tato stránka přinesla 235 novinek ze světa Sum 41, což v průměru znamená přibližně jednu novinku za 5 dní. To také znamená, že je tento web nejaktualizovanějším českým webem o Sum 41.

No ale co by to byly za narozeniny bez dárků? Ty sice putují ode mě, ale i tak. Prvním dárkem je nová sekce s názvem O webu, kde se dočtete, co všechno provázelo vznik této stránky a také tam najdete obrázky toho, jak web vypadal kdysi (speciálně i prvotní design, který na této adrese zveřejněn nebyl). Dalším dárkem je výrazná změna v sekci Download, ve které nyní najdete věci, které jste možná ani neznali.

A ještě něco ohledně Sumů. Už je to nějakou dobu co tu byla řeč o novém b-side tracku, který by Sum 41 měli vydat. Cone k tomu opět něco řekl. Problém prý nebyl v tom, že by Deryckovi mixáž trvala tak dlouho, ale v tom, že Cone musel nazpívat ještě pár vokálů, takže snad to už nebude moc dlouho trvat a b-side tracku se už dočkáme.

VRÁTÍ SE DAVE K SUM 41?

14.8.2008

Mnoho z nás si jistě tuto otázku už položilo. Možnost návratu nevylučuje ani samotný "Brownsound". Toto totiž bývalý kytarista Sum 41 Dave Baksh napsal v e-mailu jednomu členovi fóra na TNS.com: "Abych byl upřímný, někdy bych se k Sum 41 vrátit chtěl. Potřeboval jsem nějaký čas na to abych se stal zase sám sebou. Když vyděláváš peníze lidem, kterým jde právě jen o ně, potřebuješ si někdy dát pauzu." Nikdo samozřejmě neříká, že by se Dave měl podílet už na nově vznikajícím albu, ale do budoucna tu šance na Daveův návrat jsou. Spíš záleží na tom, jestli jej Sum 41 vezmou zpět.

ZEMŘEL PRODUCENT JERRY FINN

13.6.2008

Producent jenž kromě alba Sum 41 All Killer No Filler produkoval také alba kapelám Blink-182, Green Day, Rancid, The Offspring a mnoha dalším zemřel v úterý 12. srpna ve věku pouhých 38 let. Jeho zdravotní stav se velmi zhoršil více jak před měsícem, kdy u něj lékaři zjistili masivní krvácení do mozku. Další informace o této smutné události naleznete v článku na iPunk.cz.

CO DĚLAJÍ THE SUMS?

8.8.2008

Cone po delší době informoval fanoušky co zrovna Sum 41 dělají. Zde je překlad jeho zprávy:

"Ahoj všichni. Jen jsem vám chtěl říct co s námi je. Před pár měsíci jsme dokončili naši Underclass Hero Tour a vzali jsme si na nějaký čas volno abychom se dostali na chvíli domů a relaxovali. Chceme poděkovat všem našim fanouškům za jejich podporu, za to že chodili na naše koncerty a kupovali naši desku Underclass Hero. Díky tomu bylo posledních 14 měsíců opravdu parádních. A co děláme teď? Stevea můžete vidět na Warped Tour od 6. do 17. srpna, kdy bude bubnovat s The Vandals. Já (Cone) se chystám začít nahrávat novou desku The Operation M.D. A Deryck? No než napíše songy pro Sum 41, tak bude teď nějakou dobu zaneprázdněný. Ještě nevíme kdy noví Sum 41 budou, ale vy budete první kdo to bude vědět."

DERYCK SI ZAHRÁL S AVRIL IN TOO DEEP

7.8.2008 - Aktualizováno

Při koncertech, které kanadská zpěvačka Avril Lavigne odehrála 6. srpna v kanadském Torontu a také o den dříve v městě Sudbury, se s ní na pódiu objevil i její manžel a zpěvák Sum 41 Deryck Whibley. Spolu pak zahráli píseň In Too Deep. Pár krátkých záznamů této písně z obou vystoupení můžete sledovat na Youtube.com.

Avril and Deryck - In Too Deep - Sudbury 1
Avril and Deryck - In Too Deep - Sudbury 2
Avril and Deryck - In Too Deep - Toronto

BROWN BRIGADE PRACUJÍ NA NOVÉ DESCE

5.8.2008

Daveův bratranec Vaughn Lal sdělil informaci, že Brown Brigade začali psát materiál pro novou desku. Dále také sdělil, že 3 dávno slíbená EP, z nichž každé bude obsahovat 4 písně a která by měla být volně ke stažení, se objeví ještě před samotnou novou deskou.

THE OPERATION M.D. LIVE + PÁR VÝROČÍ

1.8.2008

The Operation M.D. vystoupí 4. srpna v Bovine Sex Clubu v Torontu v rámci afterparty po koncertě kapely H2O (domovská kapela Todda Morse). Vstupné je zdarma, takže pokud se v té době budete nacházet poblíž, není proč váhat. The Operation vystoupí od 22:00.

V uplynulých dnech se také odehrálo pár zajímavých výročí, takže si je zde trochu zrekapitulujeme. Včera 31. července uběhlo již 12 let od 41. dne léta roku 1996, kdy Sum 41 vznikli. Dalším zajímavým datem byl 24. červenec - v ten den uběhl přesně rok od vydání zatím poslední desky Sum 41 Underclass Hero. O den dříve, tedy 23. července pak bubeník Steve oslavil své 27. narozeniny. Posledním zajímavým datem byl pak 15. červenec, kdy měl Deryck se svou manželkou Avril Lavigne druhé výročí svatby.

STEVOVY KLIPY

1.7.2008

Již nyní máte možnost shlédnout na Youtube.com zatím poslední Steveův režisérský počin, kterým je videoklip britské kapely McFly k písni "One for the Radio". Dále také na Youtube můžete vidět i vůbec první Steveovu režisérskou práci z roku 2006, kterou odvedl u videoklipu k písni "Change For You" kanadské formace The Midway State.

Mcfly - One for the Radio (2008)
The Midway State - Change for You (2006)

FOTKY Z FLY SUMMER JAM

29.6.2008

Dnes vám přináším několik fotek z festivalu Fly 92.3 Summer Jam, kde před osmi dny Sum 41 odehráli prozatím svůj poslední koncert.

TURNÉ SKONČILO, EVROPA SE UŽ NEDOČKÁ

24.6.2008

Fanstránka Theresnosolution.com dnes přišla s nemilou zprávou. Podle Stevea a Conea Sum 41 koncertem z 21. 6. na festivalu Fly Summer Jam ukončili turné k propagaci alba Undercalss Hero, což znamená, že se Sum 41 zřejmě již letos do Evropy nepodívají. Na druhou stranu by prý Sum 41 měli začít přemýšlet o svém dalším albu. U alba UH tento proces přemýšlení, skládání a nahrávání trval přibližně rok a 4 měsíce. Takže nové album koncem roku 2009? Uvidíme.

DALŠÍ STEVOVA REŽIE

19.6.2008

Bubeník Steve Jocz opět usedne do režisérské židle. Po režii klipu Sum 41 k singlu With Me se nyní ujme režie dalšího videoklipu a to k písni "One For The Radio" Britské kapely McFly. Píseň je k poslechu ne jejich myspace.

THE OPERATION M.D. VE STUDIU

9.6.2008

Už víc než před týdnem se v Torontu setkali Todd Morse a Cone, kde zamířili do studia. Během tří dnů zde vytvořili 4 nové písně, které mají zatím jen formu dema. Dohromady už tedy The Operation M.D. mají 15 demo písní pro nové album, jehož datum vydání je zatím stále neznámé.

MMVA NOMINACE

28.5.2008

Sum 41 a jejich videoklip k singlu With Me byli nominováni na Much Music Video Award v kategorii MuchLOUD Best Rock Video. Předávání cen proběhne 15. června. Všechny kategoriie a nominované naleznete ZDE.

PÁR BEZVÝZNAMNÝCH NOVINEK

9.5.2008

Coneovi The Operation M.D. mají novou adresu svého myspace profilu. Ten tedy nyní najdete na myspace.com/theoperationmd. The Operation také před nějakým časem spustili i svou oficiální webovou stránku theoperationmd.com, která toho však zatím mnoho neobsahuje.

Na Youtube.com se také objevilo krátké video, ve kterém Deryck děkuje za hlasy, které obdržel od fanoušků jejich videoklip With Me v hitparádě TRL na Mtv.com. Díky tomu videoklip obsadil 7. místo. Pro Sum 41 můžete hlasovat i vy ZDE.

SUM 41 LIVE AT ORANGE LOUNGE

2.5.2008

Na music.sympatico.msn.ca máte možnost shlédnout 5 videí ze speciálního koncertu, který Sum 41 odehráli 24. března v kanadském Torontu. Konkrétně se jedná o songy With Me, The Hell Song, Underclass Hero, Walking Disaster a Fat Lip. Na stejné stráce je k dispozici i několik fotek k prohlédnutí.

 

 

WALKING DISASTER B-SIDES

25.4.2008

Díky Theresnosolution.com si nyní máte možnost stáhnout dva B-side tracky, které jsou součástí singlu Walking Disaster. Jedná se o živé záznamy písní Walking Disaster a Count Your Last Blessings. Songy byly zaznamenány při živém předvádění alba Underclass Hero.

Walking Disaster (Live)
Count Your Last Blessings (Live)

EVROPSKÉ TURNÉ SUM 41

20.4.2008

Už to vypadalo, že Sum 41 na své Evropské fanoušky zapomněli, ale naštěstí tomu tak není. Sums plánují navštívit Evropu se svým turné toto léto. Podle Conea již začali koncerty domlouvat, takže by jsme na zveřejnění dat koncertů neměli už moc dlouho čekat. Doufejme tedy, že naši malou zemi letos neminou.

NOVÝ B-SIDE TRACK JIŽ BRZY

16.4.2008

Podle Conea by měl Deryck po skončení současného turné dokončit mixáž nového b-side tracku, který by krátce poté měli také vydat. Poslední informace hovoří o tom, že by se mělo jednat o rychlý song, který napsal a nazpíval samotný Cone. Zatím poslední koncert, který mají Sum 41 naplánovaný odehrají 3. května, takže nového b-side tracku by jsme se mohli dočkat již velmi brzy.

SUM 41 LIVE COVERS

12.4.2008

Sum 41 na svých koncertech sem tam hrají kromě svých vlastních písní i pár songů převzatých. Kromě již dost známého coveru Elvisovy písně That's All Right Mama zahráli na nedávném koncertě v australském Brisbane i cover písně Attitude kapely Misfits a například na zkoušce před koncertem v kanadské Oshawě zahráli píseň Radio Radio zpěváka Elvise Costella.

Attitude - Live at Brisbane
Radio Radio - Live at Oshawa

SUM 41 ON MUCH MUSIC

30.3.2008

Sum 41 navštívili 24. března MuchMusic, kde zahráli všechny tři singly ze své poslední desky. Záznamy těchto songů a interview si můžete stáhnout pomocí následujících odkazů.

Underclass Hero
With Me
Walking Disaster
Interview (Part 1)
Interview (Part 2)

DAVE SI ZAHRÁL SE SUM 41 P4P

29.3.2008

Bývalý kytarista Sum 41 Dave "Brownsound" Baksh si se Sumy zahrál song Pain For Pleasure během posledního koncertu kanadského turné Sum 41 v Torontu. Na pódiu se sice objevil až téměř na konci songu, ale i přesto to musel být pro Daveovy fandy velký zážitek. Video na Youtube můžete sledovat ZDE.

 

ROAD TO RUIN - EPISODE 8

26.3.2008

Je to až neuvěřitelné, ale bez jednoho dne jsme čekali na novou epizodu Road to Ruin celých 8 měsíců. V pořadí osmá epizoda nám přináší velmi destruktivní záběry a také zde Cone velmi jasně Stevovi vysvětluje, že Road To Ruin není "the first online show ever". Epizodu naleznete ZDE.

 

 

DALŠÍ ALBUM SUM 41?

24.3.2008

Podle článku na Pastthepages.ca mají Sum 41 v plánu koncertovat do léta, kdy by měli začít přemýšlet o dalším albu. Podle Conea by v létě měli na svém dalším albu začít pracovat také The Operation M.D., kteří by toto album mohli vydat okolo Vánoc.

UK TOUR REVIEW

7.3.2008

Sum 41 dokončili 3. března své turné po Velké Británii a dnes 7. března začíná jejich turné po rodné Kanadě. Nicméně na Ultimate-guitar.com si můžete (pokud ovládáte angličtinu) přečíst report z koncertu, který Sums odehráli 28. února v Nottinghamu. Autor v něm popisuje zvuk a celkovou atmosféru koncertu. Samozřejmě nechybí seznam tracků, které Sum 41 odehráli.

VIDEOKLIP WITH ME

28.2.2008

Na Myspace.com máte již možnost shlédnout videoklip k třetímu singlu z alba Underclass Hero k songu With Me.

 

 

NOVÉ DVD - SUM 41 DeeVeeDee

20.2.2008 - Aktualizováno 21. 2.

V oficiálním online obchodě Sum 41 je možno objednat nové DVD s názvem DeeVeeDee. Podle popisu by mělo obsahovat především materiál ze zákulisí Sum 41 (možná i Epizody Sum 41 - Road To Ruin). Bohužel se jedná o limitované vydání, takže je velmi pravděpodobné, že se v našich končinách distribuovat nebude. Další informace o DVD naleznete ZDE.

Podle zprávy z Theresnosolution.com by mělo DVD obsahovat toto: 1-800-JUSTICE, Basketball Dieries, Reading Festival, Anti-drug PSA, Warped Tour, The Baby, Iggy Pop, a Gavin.

 

 

SUM 41 NOMINOVÁNI NA JUNO AWARD

19.2.2008

Album Underclass Hero bylo nominováno na cenu JUNO (Kanadské hudební ceny) v kategorii Rockové album roku. Předávání cen proběhne v sobotu 6. dubna. Na všechny kategorie a nominované se můžete podívat na Junoawards.ca.

Sum 41 mají letos za sebou sice zatím jen jeden koncert, ale v plánování svých vystoupení nijak nezahálejí. V květnu se po Japonském turné představí svým asijským fanouškům ještě 2krát a to 1. května v Soulu v Jižní Koreji a 3. května v Jakartě v Indonésii.

VIDEOKLIP WITH ME JIŽ BRZY

5.2.2008

Sum 41 na svém oficiálním webu oznámili, že předevčírem (3. února) byl natočen videoklip k singlu With Me. Klip se natáčel v Torontu a režíroval ho bubeník Steve Jocz, který už režíroval například oba videoklipy Coneových The Operation M.D. Klip by měl být k vidění během pár týdnů.

SUM 41 DEMO TAPE 1998

2.2.2008

Ve fóru na Theresnosolution.com se objevila neuvěřitelná rarita v podobě demokazety, kterou Sum 41 nahráli v roce 1998. Pokud si říkáte, že jste tyhle songy stejně slyšeli, věřte tomu, že v takové délce určitě ne. Stahovat můžete ZDE.

Tracklist:
1. Summer (demo)
2. Another Time Around (demo)
3. What I Believe (demo)
4. Astronaut (demo)

Jen tak pro zajímavost, na obalu si můžete všimnout, že na postu basisty v té době ještě nebyl Cone.

SUM 41 ON JIMMY KIMMEL LIVE

30.1.2008 - Aktualizováno 1. 2.

Sum 41 odehráli 26. 1. po dlouhé pauze způsobené Deryckovým zraněním a jeho následným uzdravováním svůj první koncert. Na Youtube.com můžete shlédnout záznam písně With Me, která, jak již bylo řečeno, bude třetím singlem. Naplno Sum 41 rozjíždějí turné 21. února v Londýně.

Nyní na YouTube.com můžete shlédnout i úryvek z písně Walking Disaster. Pochází ze stejného koncertu jako song With Me.

TŘETÍ SINGL - WITH ME

19.1.2008

Co už bylo dříve předznamenáváno, dnes bylo oficiálně potvrzeno. V pořadí třetím singlem k albu Underclass Hero se stane píseň With Me. Na Sum41.com to sdělil Cone a podle jeho slov se ho dočkáme již brzy (zřejmě tím myslel i videoklip k tomuto songu).

Dále se také Cone zmínil o dalších epizodách Road To Ruin, kterých by jsme se také měli brzy dočkat, tak se tedy nechme překvapit na kolik jsou jeho slova pravdivá.

DUBNOVÉ KONCERTY

18.1.2008

Po plánovaných únorových a březnových koncertech, které Sum 41 odehrají ve Velké Británii a Kanadě mají Sums naplánováno dalších 12 koncertů na duben. Pět z nich odehrají v Austrálii, zbytek pak v Japonsku. Celý rozpis koncertů naleznete ZDE.

THE OPERATION M.D. UPDATE

3.1.2008

Líbila se vám debutová deska Coneova vedlejšího projektu? Ano? V tom případě se pomalu můžete těšit na jejich další desku. Cone na myspace profilu The Operation M.D. informoval o tom, že poslední týden strávili s Toddem Morsem v Torontu psaním nových písní. Zatím napsali okolo 10 nových songů a plánují v průběhu několika dalších měsíců napsat alespoň dalších 10. Zatím ještě samozřejmě nevědí kdy písně nahrají, ale je již téměř jisté, že druhé album bude. Celý Coneův příspěvek naleznete na Myspace.com/theoperationmusic.

PUNK'S NOT DEAD - RECENZE

1.1.2008

Na iPunk.cz si máte možnost přečíst recenzi dokumentu Punk's Not Dead, ve kterém, mezi mnohými kapelami, účinkují i Sum 41 (ještě v původní sestavě s "Brownsoundem"). Mezi komentáři u tohoto článku se také objevily odkazy pro stažení tohoto dokumentu, ale jejich funkčnost si už musíte ověřit sami.

rapidshare.com/files/78474542/Punks.Not.Dead.part1.rar
rapidshare.com/files/78476867/Punks.Not.Dead.part2.rar
rapidshare.com/files/78479059/Punks.Not.Dead.part3.rar
rapidshare.com/files/78480664/Punks.Not.Dead.part4.rar
rapidshare.com/files/78482435/Punks.Not.Dead.part5.rar
rapidshare.com/files/78484318/Punks.Not.Dead.part6.rar
rapidshare.com/files/78486353/Punks.Not.Dead.part7.rar
rapidshare.com/files/78486931/Punks.Not.Dead.part8.rar

pass: israel@dijeli.com

 

Starší novinky >>>