Sum 41 > Starší Novinky

Starší novinky

< 2020 > < 2019 > < 2018 > < 2017 > < 2016 > < 2015 > < 2014 > < 2013 >

< 2012 > < 2011 > < 2010 > < 2009 > < 2008 > < 2007 > < 2006 > < 2005 >

HLASUJTE PRO SUM 41

29.12.2007

Sum 41 na svém Myspace vybízejí všechny své fanoušky aby pro ně hlasovali na webu ChartAttack, kde jsou nominováni na mnoho cen. Hlasovat tedy můžete ZDE. Zároveň se také můžete podívat na průběžné výsledky hlasování, ty najdete ZDE. Sum 41 jsou zatím ve vedení v kategorii o nejlepší videoklip, do které byl nominován jejich klip k písni Walking Disaster.

THINGS I WANT

24.12.2007

Na Myspace profilu Sum 41 si máte možnost poslechnout píseň Things I Want, kterou Sum 41 natočili v roce 2001 spolu s Tenacious D jako vánoční specialitu. Tuto píseň si z myspace můžete i stáhnou, ale k tomu je potřeba být zaregistrován.

SUM 41 ZPĚT NA TURNÉ JIŽ V ÚNORU

12.12.2007

Sum 41 se nakonec vrátí na turné již 21. února na kdy mají naplánovaný první koncert. Přednost před Kanadou dostane zrušené turné po Velké Británii, které se ještě asi o 3 koncerty rozrostlo. Do Kanady se Sums vrátí 9. března, kde budou koncertovat až do 27. března. Na celý rozpis koncertů se můžete podívat např. na myspace.com/sum41.

SUM 41 V BŘEZNU ZPĚT NA TURNÉ?

10.12.2007

Internetem se začínají šířit informace o tom, že by se měli Sum 41 v březnu 2008 vrátit zpět na turné. První by na řadu měly přijít zrušené koncerty z turné po Kanadě a poté by se snad už měla dočkat i Evropa. Montrealský koncert by se měl odehrát 12. března a koncert v kanadském Londýně se má konat 22. března. Žádná další data zatím nebyla zveřejněna.

Na myspace.com máte možnost shlédnout interview z pořadu Artist On Artist mezi Conem a Slashem, zakládajícím členem Guns'N Roses.

Artist On Artist with Slash & Cone (Part 1)
Artist On Artist with Slash & Cone (Part 2)
Artist On Artist with Slash & Cone (Part 3)

NOVÝ SONG BROWN BRIGADE

19.11.2007

Na myspace.com/brownbrigade je nejen k poslechu, ale také ke stažení nový song s názvem Tired Of Being A Garden Tool. Jedná se zatím pouze o nezmixované demo songu, který se objeví na jednom ze tří EP, které se Brown Brigade chystají vydat a poskytnout ke stažení zdarma na své oficiální stránce. V tomto demu zatím chybí zpěv, ale ten by již v plné verzi písně neměl chybět. Vše by mělo být hotovo přibližně během dvou týdnů.

Také se začíná spekulovat o druhém singlu Brown Brigade, kterým by měl prý být song In The Mouth Of Badd(d)ness.

SINGL WALKING DISASTER

17.11.2007

V internetových obchodech se již objevil singl Walking Disaster. Zatím je ho možné koupit jen v digitální formě. Kdy a jestli vůbec vyjde singl i na CD se ještě neví. Koupit singl a poslechnout si ukázky z něj můžete dokonce i v českém internetovém obchodě i-legalne.cz. Tracklist a obal by měl vypadat takto:

1. Walking Disaster (Radio Edit)
2. Walking Disaster (Live)
3. Count Your last Blesings (Live)

NOVÉ FOTKY

15.11.2007

Po nedávných wallpaperech přinášejí Sumové, tentokrát na svůj Myspace profil, několik nových oficiálních fotek. Samozřejmě jsou ke shlédnutí i zde.

PÁR NOVÝCH WALLPAPERŮ

12.11.2007

Na oficiální stránce Sum41.com je již nějakou dobu pár nových wallpaperů. Nyní si je můžete prohlédnout i zde.

DERYCK SE LEPŠÍ

11.11.2007

Nedávno zraněný frontman Deryck Whibley se v journalu na Sum41.com trochu rozpovídal o svém stavu. Sdělil, že se jeho zdravotní stav pomalu zlepšuje a že už se může bez větších bolestí procházet jako dřív. Své zranění si způsobil při poslední písni na koncertu v Calgary, kdy při písni Pain For Pleasure usedal za bicí a přitom si zranil ploténku v dolní části zad. Doktoři mu ale řekli, že to nebyla jediná příčina jeho zranění. Deryck doufá, že na jaře už bude schopen opět vyrazit na turné.

NEWS MIX

2.11.2007

Sum 41 nabízejí svým fandům v nové soutěži 4 100 dolarů. Princip soutěže spočívá v šíření posledního videoklipu Walking Disaster mezi své přátele. Více informací o soutěži naleznete na Sum41friends.com.

Zdá se, že uzdravování Deryckova zranění zad zabere trochu víc času než se předpokládalo. Na Sum41.com i na myspace zveřejnili Sumové zprávu o zrušení všech koncertů, které měli do konce roku naplánované. Dále také řekli, že doufají, že do začátku roku 2008 se Deryck plně uzdraví a budou moct zrušené koncerty odehrát a pokračovat i v plánování dalších koncertů.

Internetem se také začínají šířit zprávy, které říkají, že by třetím singlem měl být song With Me.

THE OPERATION M.D. NA CASBY AWARDS

28.10.2007

Přináším vám zde pár fotek z vystoupení Coneových The Operation MD na předávaní cen Casby Awards, na kterou byli The Oeration MD a také i Sum 41 nominováni. Žádnou nominaci však v ocenění neproměnili. The Operation zahráli 2 písně a to Chain Reaction a Sayonara. Na bicí je doprovázel Stevo ze Sum 41 a druhou kytaru si vzal na starost Jason Womack z Juliette and The Licks. Vystoupit zde měli i samotní Sum 41, ale kvůli Deryckova zranění zahrát nemohli.

WHIBLEY ZRANĚN

23.10.2007

Zranění zad frontmana Derycka Whibleyho potvrdil na svém blogu jeden ze zaměstnanců, jenž se účastnil kanadského turné kapel Sum 41 a Finger Eleven, které bylo vzhledem k těmto událostem pozastaveno. Podle všeho si Deryck zranění přivodil během koncertu v Calgary a nyní nebude moct 4 - 6 týdnů vystupovat. Podle Conea Deryck nemůže chodit a nemůže ani vstát z postele. Nyní se Deryck léčí doma v Los Angeles. Na sum41.com se zatím žádné oficiální vyjádření neobjevilo, ale pravdivosti této zprávy nasvědčuje zrušení všech koncertů až do 17. listopadu.

WHIBLEY ZRANĚN

21.10.2007

Podle serveru The Leader-Post utrpěl Deryck vážné zranění zad, což ho přimělo předčasně ukončit turné Sum 41 s kapelou Finger Eleven. Zatím není známo, jak ke zranění přišel. Informace nebyla zatím oficiálně potvrzena.

V hitparádě Óčka se Sum 41 opět posunuli o něco níž, jsou šestí.

BROWN BRIGADE CHYSTAJÍ 3 EP

18.10.2007

Brown Brigade v současné době natáčejí hned 3 EP. Každé z nich bude obsahovat 4 songy a každé se také ponese v jiném stylu, a to v punku, funku a v reggae. Dave na myspace řekl, že mají zatím hotové bicí a nějaké kytary. Hotovo by mohli mít asi za měsíc. Všechny songy z těchto EP bude možno stáhnout na brown-brigade.com.

1. VIDEOKLIP BROWN BRIGADE

14.10.2007

Dave Baksh a jeho kapela Brown Brigade před necelým měsícem vydala své prví album a nyní světu předvádí také svůj první videoklip. Byl natočen k písni "Aggravation Plantation" a vy ho můžete shlédnout na YouTube.com.

 

 

SUM41.CZ

14.10.2007

Díky spolupráci s Metalshop.cz můžete od dnešního dne navštěvovat Sum 41 Fansite na doméně Sum41.cz! Nové je i fórum, do kterého doufám, budete často přispívat. Registrace zabere jen minutku...

ZÁCHRANA PUNK-ROCKU

13.10.2007

Sum 41 zaznamenali na Óčku mírný propad, jsou pátí. S výzvou na záchranu punk-rocku na tomto hudebním programu přišla redakce iPUNK.cz v článku Punk-rock na Óčku vás potřebuje.

Sum 41 oznámili další 3 koncerty - včechny v USA.

SUM 41 GREATEST HITS?

8.10.2007

Na eBay.com nebo také na Ultimatemusic.com se objevila kompilace Sum 41 Greatest Hits. Všechno ale zatím naznačuje tomu, že se nejedná o oficiální nahrávku. Žádnou oficiální cestou nebyla potvrzena a také tracklist obsahující na dvou discích 52 písní se zdá být také nereálný.

 

ÓČKO + SIGNATURE

6.10.2007

Zde si můžete přečíst do češtiny přeložené interview pro ACED Magazine.

Na Óčku se Walking Disaster posunul na třetí příčku.

Deryckův Signature Fender Telecaster je již v prodeji. Mnohem více naleznete na squierguitars.com, na fender.com a interview o kytaře si můžete přečíst zde.

WALLPAPER DESIGN CONTEST

4.10.2007

Po nedávném T-shirt Design Contestu rozjíždějí Sum 41 další soutěž. Tentokrát jde o navrhování vzhledu tapety do mobilu. Hlavními cenami jsou lístky na koncert, který si vítěz sám vybere. K lístkům vítězové dostanou také některá DVD, CD a mnoho dalšího. Vzhledem k tomu, že na výběr jsou pouze koncerty z kanadského turné, je soutěž určena především pro zámořské fanoušky. Více informací o soutěži naleznete na My30seconds.com/sum41.

Dále si také na Acedmagazine.com můžete přečíst rozhovor, ve kterém Deryck mluví o tom do jakého žánru by zařadil hudbu Sum 41, jak píše písně nebo jak vidí další hudební směřování Sumů.

BROWN BRIGADE LIVE AT MTV

3.10.2007

Na YouTube.com můžete shlédnout pár videí Daveových Brown Brigade z nedávného vystoupení na kanadské Mtv. V interview z tohoto vystoupení se dokonce objevuje pár prostřihů, které vypadají jako záběry z jejich videoklipu. Zatím ale není známo k jaké písni bude a jestli vůbec to videoklip je.

Brown Brigade - Interview
Brown Brigade - Purebread
Brown Brigade - Aggravation Plantation
Brown Brigade - Into the Mouth of Badd(d)ness

SUM 41 NA ÓČKU 4.

29.9.2007

Klip Walking Disaster se v hitparádě Óčko.tv vyhoupl z novinky na 4. místo! Pošlete ho svými hlasy ještě výš. Hlasujte ZDE.

WALKING DISASTER NA ÓČKU

24.9.2007

Podpořte svými hlasy videoklip Walking Disaster, který nasadila televize Óčko do své hitparády jako jednu z novinek. Hlasovat pro něj můžete ZDE.

NEW SITE

23.9.2007

Jak jste si jistě všimli, tento web výrazně změnil svůj vzhled. Důvodem změny byl na jednu stranu posun do éry Underclass Hero a na druhou stranu jsem se snažil o lepší přehlednost a čitelnost, tak snad se mi to povedlo.

Ve většině sekcí přibylo několik nových informací a také zde přibyla nová sekce Jiné Projekty, ve které se můžete dočíst podstatné informace o Daveově kapele Brown Brigade a o Coneově vedlejším projektu The Operation M.D.

DALŠÍ NOVÉ OFICIÁLNÍ FOTKY

20.9.2007

Na oficiální strance sum41.com se objevily další 3 nové oficiální fotky. Samozřejmě se na ně můžete podívat i zde.

SUM OLD MAKING OFS

17.9.2007

Z rapidshare.com si máte možnost stáhnout pár starších videí, které například zachycují práci na albech Does This Look Infected? a Chuck nebo také videa z natáčení videoklipů Some Say a We're All To Blame.

Making of Chuck
Making of DTLI
Making of We're All To Blame Part1 Part2
Making of Some Say

RECENZE UH

13.9.2007

Na iPUNK.cz vyšla recenze k Underclass Hero. Není nijak pochvalná, ale ani kritická, řekl bych, že autor vcelku výstižně vystihl "problémy" současných Sum 41.

NOMINACE NA CASBY AWARDS

7.9.2007

Sum 41 a také Coneův vedlejší projekt The Operation M.D. jsou v nominaci na Casby Awards. Konkrétně jsou Sum 41 nominováni v kategorii "Nejlepší nové album" a The Operation M.D. hned ve dvou kategoriích a to v kategorii "Nejlepší nová kapela" a "Nejlepší nové Indie album". Předávaní cen se bude vysílat na jednom z největších kanadských rockových rádií 102.1 the Edge 24. října. Všechny nominované najdete Zde.

MAKING OF UNDERCLASS HERO

1.9.2007

Z rapidshare.com si můžete stáhnout dokument "Making Of Underclass Hero", který se před pár dny vysílal v zámoří. V tomto 30-ti minutovém dokumentu můžete například vidět jak v počátcích zněly songy jako Walking Disaster nebo Confusion And Frustration In Modern Times, jak vypadala práce ve studiu nebo také můžete vidět, že Deryck ne vždy souhlasil s tím, jak Cone hraje na basu.

Making Of Underclass Hero - Part 1
Making Of Underclass Hero - Part 2

ČLÁNEK

31.8.2007

Na www.ultimate-guitar.com si můŽete přečíst článek, ve kterém se opět Deryck vyjadřuje k nahrávání "Underclass Hero" a mluví i o tom, ja přemýšleli, zda neukončí existenci Sum 41 (naštěstí pro nás tak neučinili) ...

SUM 41 UK TOUR

29.8.2007

Po Americkém a Kanadském turné si již Sum 41 naplánoval pár koncertů i na "starém kontinentě". Zatím se jedná jen o koncerty ve Velké Británii, ale je téměř jisté, že brzy přibudou další koncerty i ve zbytku Evropy.

    21. listopadu - Newcastle - Academy
    22. listopadu - Glasgow - Barrowland
    23. listopadu - Leeds - University Union
    25. listopadu - Cardiff - Cardiff University
    26. listopadu - Nottingham - Rock City
    28. listopadu - Manchester - Academy
    29. listopadu - London - Hammersmith Apollo

Podle několika spekulativních informací by se Sum 41 měli v lednu objevit dokonce v Bratislavě. Zatím samozřejmě ještě není nic oficiálně potvrzeno, tak tedy uvidíme, co ukáže čas.

DERYCKŮV SIGNATURE TELECASTER

28.8.2007

V článku na iPunk.cz se můžete dočíst pár technických údajů o kytaře Deryck Whibley Telecaster, kterou vyrábí podle Deryckova přání firma Squier by Fender. Kytara je vyrobena podle Fender ´70 Deluxe modelu, který Deryck používá při živých vystoupeních. Kytara je dostupná již i v českých obchodech (například Zde Č B) v černé a bílé barvě.

VIDEOKLIP WALKING DISASTER

21.8.2007

A klip je tu - zde je link na videopremiéru "Walking Disaster" na mtv2.com. Video je malé, ale v nejbližší době se jistě objeví v lepším rozlišení na oficiálním webu či na youtube... Lze ho stáhnout i z TheresNoSolution.com (link zde), ale údajně lze spustit jen ve WMP 9, jelikož je tento soubor chráněný. Jak už bylo řečeno videoklip se odehrává z části v hračkářství kde Sum 41 hrají a z části sleduje osudy malého robota, který se do tohoto hračkářství vrací.

VIDEOKLIP WALKING DISASTER

20.8.2007

Dnes na MTV2 proběhne premiéra nového videoklipu "Walking Disaster". Jakmile bude dostupný, najdete zde na něj link. Na obrázku by měl být robot - hrdina z klipu...

Asi jste si všimli, že sum41.com má trošku nový kabátek - stránka je stejná, jen s novým designem a nutno říct, že spíše méně přehledným.

 

T-SHIRT DESIGN CONTEST WINERS

16.8.2007

ZDE se můžete podívat na vítězné návrhy triček, které vzešly ze soutěže T-shirt Design Contest, kterou před dvěma měsíci Sum 41 zpustili. Tričko s vítězným návrhem si lze objednat v oficiálním online obchodě sum41store.com.

INTERWIEV S DERYCKEM A CONEM - ČESKY

15.8.2007

Před pár dny jsem vám zde přinesl odkaz na rozhovor s Deryckem a Conem ze stránky Ultimate-guitar.com. Dnes si tento rozhovor můžete v českém překladu přečíst na iPunk.cz.

DATUM VYDÁNÍ DESKY BROWN BRIGADE

13.8.2007

Dave Baksh na Myspace své kapely Brown Brigade sdělil, že jejich první studiová deska s názvem "Into The Mouth Of Badd(d)ness" vyjde 18. září 2007.

INTERWIEV S DERYCKEM A CONEM

12.8.2007

Tak aby byly interwiev se všemi bývalými i současnými členy Sums kompletní, přináší Ultimate-guitar.com rozhovor s Deryckem a Conem, který byl pořízen při nedávné návštěvě Sum 41 v Austrálii. Většina otázek se týká nového alba a také přišla na řadu otázka ohledně srovnání nového alba s tvorbou Green Day.

20 OTÁZEK PRO DAVEA

11.8.2007

Na musiqueplus 2007 zazpívali Sum 41 v "novém" složení živě pár nových i starých songů... Na videa se můžete podívat zde. Celkem zajímavé, nezvyk je třeba Pieces bez klavíru...

Na theresnosolution.com položili Davu "Brownsoundu" Bakshovi 20 otázek. Celé interview v angličtině si můžete přečíst zde. Pro Vás jsem přeložil tu část, která se týká Sum 41 a "Underclass Hero".

8. Poslední album Sum 41 Underclass Hero vyšlo 24. července. Už jsi ho slyšel a pokud ano, co si o něm myslíš? "Ano, slyšel jsem ho před dvěma dny. Je přesně takové, jak ho předjímal Deryck, jaké toužil napsat a také ho tak udělal. Jsem na kluky hrdý."

9. Deryck jednou mluvil o konfliktu v kapele v roce 2001. Můžeš říct, co se stalo? "Nevím úplně přesně o čem mluvil. První myšlenky o odchodu jsem měl od vydání dema k Chucku. Tyto věci jsou lidmi pořád vyzdvihovány a ptají se na ně. Ačkoli pak stejně rádi vyplňují prázdná místa svými vlastními fantaziemi."

10. Štvalo Tě, že Tě Deryck vynechával z práce na albech Sum 41? "Ne. Je to způsob ochrany jeho dítěte. Nikdy bych mu to nezazlíval. Argumenty tohoto rázu by byly dětinské a zneuctivající část mojí rodiny."

11. Doneslo se nám, že se přátelíč s Tomem z Gob. Mluvil jsi s ním od té doby, co se stal koncertním kytaristou Sum 41? "Obdivoval jsem Tomovu hru už od doby, co jsme s Gob poprvé vyjeli na turné. Je skvělý kytarista a ještě lepší přítel. Vždy zde bude velké přátelství k Tomovi a Gob."

STEVO V HORKÉM KŘESLE

9.8.2007

Stevo v horkém křesle MTVU - Stevo odpovídal na všemožné dotazy pro MTVU. Povídal o svých nejbláznivějších zážitcích z turné, o tom, co právě poslouchá nebo čte, který koncert viděl jako první či bez kterých tří věcí by se na turné neobešel... Krátké interview si snadno přeložíte z této stránky...

SUM 41 O KLIPU WALKING DISASTER

8.8.2007

Sum 41 v interview pro Access Hollywood prozradili pár informací o svém novém videoklipu k druhému singlu Walking Disaster, který se točil koncem července v Los Angeleském obchodě s hračkami. Klip by měl pojednávat o hračce robota, který opouští svůj domov a dostává se do několika kompromitujících situací. Na interview, ve kterém je možno vidět i jeden záběr z klipu, se můžete podívat ZDE. Kromě nového klipu mluvili Sum 41 také o natáčení desky Underclass Hero a o natáčení s Avril Lavigne.

 

PRODEJNOST UNDERCLASS HERO

1.8.2007 - Aktualizováno 2.8.

Album Underclass Hero se v prvním týdnu prodeje dostalo v Japonském mezinárodním žebříčku na 1. příčku s 65000 prodanými kopiemi. Na 1. pozici jsou také v Kanadském žebříčku s 9000 prodanými alby, ve kterém předběhli interprety jako jsou Rihanna nebo Bon Jovi. Ve Spojených Státech Amerických se Sum 41 pohybují na 7 pozici s 45000 prodanými kopiemi. V digitálním prodeji se ve světě alba prodalo na 10016 kusů, což Sum 41 staví na 1. příčku v žánru alternativní hudby a na příčku 3. celkově.

Co se týče recenzí, tak jsou na tom Sum 41 celkem dobře. Ve světě od recenzentů dostávají přibližně 7/10. Jednu z prvních českých recenzí si můžete přečíst na kvakpunkrock.cz.

SUM 41 O ODCHODU DAVEA

1.8.2007

Na iPunk.cz se objevil článek, který popisuje důvody odchodu kytaristy Davea Bakshe, který opustil Sum 41 v loňském roce. Deryck v článku mluví o tom, že Dave nesouhlasil s hudebním směřováním kapely už v roce 2001 a že na jejich nejmetalovějším albu Chuck se Dave, stejně jako na ostatních albech, téměř nepodílel.

UNDERCLASS HERO OBALY

28.7.2007

Dnes vám přináším scany obalu alba Underclass Hero. Takže pokud už nedržíte v ruce svůj vlastní originál alba, můžete si zde prohlédnout jeho grafické zpracování. Podle zadního obalu je jasné, že některé verze alba obsahují i píseň No Apologies.

SUM 41 - ROAD TO RUIN - 7. EPIZODA + PUNK'S NOT DEAD

27.7.2007

Dndes se vracíme ke správnému pořadí epizod Road To Ruin, proto přichází po desáté epizodě epizoda sedmá. Opět, jako v jedné z předchozích částí, je v hlavní roli hasicí přístroj a také opět uvidíme všechny 3 ze Sum 41. Road To Ruin můžete shlédnout na Heavy.com

Na punksnotdeadthemovie.com můžete shlédnout nový trailer k tomuto dokumentárnímu filmu ve kterém účinkují Sum 41 ještě v původní čtyřčlenné sestavě.

UNDERCLASS HERO LIVE

24.7.2007

Původně měli Sum 41 zahrát živě nové album Underclass Hero až v 9pm amerického času, ale jak to tak vypadá své plány nějak pozměnili a jejich nové album v živé podobě můžete sledovat už nyní na sum41.com.

DALŠÍ BONUS KE STAŽENÍ

24.7.2007

Na rapidshare.com si můžete stáhnout další bonusovou píseň. Nyní jde o song s názvem "Take A Look At Yourself", který je zatím dostupný pouze na japonském iTunes.

Dnes Sum 41 představí na sum41.com v 9pm amerického času živě celou svou novou desku Underclass Hero, která dnes oficiálně vychází. Převedeno na středoevropský čas by to mělo být zřejmě ve 3:00, ale opravdu si nejsem jistý.

Také byla dnes aktualizována sekce Historie.

SUM 41 - ROAD TO RUIN - 10. EPIZODA

21.7.2007

Ano, máte pravdu, předešlá epizoda byla teprve šestá. Tak proč po ni přichází desátá? Existuje jednoduché vysvětlení: desátá epizoda Road To Ruin je součástí bonusového DVD alba Underclass Hero a někdo ji už nahodil do sítě takže ji můžete i vy shlédnout YouTube.com.Po dlouhé době se v ní opět objevuje Cone. Na druhou stranu chybí Deryck.

 

 

 

THE MAKING OF UNDERCLASS HERO TRAILER + DUHÉ VIDEO THE OPERATION M.D.

19.7.2007

Na Myspace.com/sum41 můžete shlédnout trailer z natáčení alba Underclass Hero. Zatím není jasné jestli se tento trailer rozvine do nějaké série epizod podobně jako Road To Ruin. Jasné však je to, že Sum 41 zahrají celé album živě pouze na sum41.com. Tato zpráva se objevuje v závěru traileru.

Coneův vedlejší projekt The Operation M.D. zveřejnil na Youtube.com svůj druhý videoklip k songu Someone Like You.

 

HLASUJTE PRO NEJLEPŠÍ DESIGN TRIČKA

18.7.2007

ZDE můžete vybrat tři nejlepší návrhy trička Sum 41 z dvaceti, které vzešly ze soutěže "Sum 41 T-shirt Design Contest", kterou hoši před nějakým časem vyhlásili. Z těchto dvaceti postoupí do závěrečného kola sedm návrhů, ze kterých Sum 41 vyberou vítěze. Hlasování končí 22. července.

BONUSY KE STAŽENÍ

17.7.2007

Tři sedmičky v datum naznačují, že mám pro vás něco speciálního. To jsem asi trochu přehnal, ale někteří jistě ocení linky na stažení bonusů "This Is Goodbye" a "No Apologies", které se na album "nevešly". This Is Goodbye se objeví na singlu Underclass Hero, No Apologies se objeví zatím neznámo kde.

This Is Goodbye (Bonus track)
No Apologies (Bonus Track)

THIS IS GOODBYE - UKÁZKA

13.7.2007

Na musicload.de si můžete poslechnout 30ti vteřinový úryvek ze songu This Is Goodbye, který se měl objevit na singlu Underclass Hero a na Japonské verzi alba Underclass Hero. Na musicload je ale u tohoto songu ukázán obal verze alba UH s bonusovým DVD. Tak tedy uvidíme, kde všude se nakonec tento song objeví.

UKÁZKY NOVÉHO ALBA

9.7.2007

ZDE si můžete poslechnout ukázky všech 14 písní z nového alba (kromě bonusů). Každá ukázka trvá 45 vteřin.

DALŠÍ SINGL - WALKING DISASTER

6.7.2007

Podle Apsolutepunk.net se stane dalším singlem z alba Underclass Hero píseň Walking Disaster. Ta by se v rádiích měla objevit někdy v půlce července. Pokud jste ještě neměli možnost tento song slyšet stahujte ZDE.

SINGLE UNDERCLASS HERO + TRACKLIST

5.7.2007

Amazon.ca zveřejnil obal singlu Underclass Hero. Vypadá to tak, že tento singl bude dostupný i u nás (jiné singly Sum 41 se v ČR prakticky vůbec nevyskytují). Na Audio3.cz se totiž objevila verze Underclass Hero za 178 Kč což naznačuje, že jde právě o singlovou verzi. Datum vydání singlu je 16. července.

Theresnosolution.com zveřejnil informaci, podle které se na singlu objeví píseň "This Is Goodbye". Na albu se tato píseň objeví pouze jako bonus japonské verze alba Underclass Hero.

01. Underclass Hero
02. This Is Goodbye
03. March Of The Dogs
04. Underclass Hero (Closed Captioned Video)
05. Road To Ruin - Webisode 4

NOVÉ WALLPAPERY

3.7.2007

Na oficiální stránce sum41.com se objevily 3 nové ikony a 4 nové wallpapery. Ty zřejmě i naznačují jak přibližně bude vypadat vnitřní vzhled alba. Wallpapery si zde můžete prohlédnout v rozlišení 1024x768.

UNDERCLASS HERO V NFL 08 + INTERVIEW

29.6.2007

Singl Underclass Hero se objeví v soundtracku videohry Madden NFL 08. Na kompletní složení soundtracku se můžete podívat na iPunk.cz.

Na YouTube.com se máte možnost podívat na Interview, ve kterém Sum 41 hovoří o novém albu a také přidávají komentáře k některým songům z tohoto alba. Ti z vás, kteří ovládají angličtinu se můžou například dozvědět, že píseň The Jester (Šašek) je jak jinak než o americkém prezidentovi George Bushovi nebo že francouzský text k písni Ma Poubelle napsal Steve.

SUM 41 at AOL MUSIC

29.6.2007

Pro fajnšmekry a ty, kteří ocení i acoustic verze - Sum 41 nazpívali pro aol music několik acoustic verzí - Pieces, March Of The Dogs, Mother's Little Helper (Rolling Stones Cover - pro mě naprostá novinka, nevím, zda to kdy hráli, ale je parádní)... Na youtube.com!

Sum 41 nafotili pro aol music i pár fotek, které si můžete prohlédnout zde nebo ve fotkách. Mimo jiné je dobře vidět Deryckovo vytetované "bizzy" na hřbetu jeho ruky nebo skupinová "41" na lokti.

TRACKLIST CD A DVD UNDERCLASS HERO

28.6.2007

Na českém internetovém obchodě demoshop.biz si je možno předobjednat dvoudiskovou verzi alba Underclass Hero za celkem přijatelných 633 Kč. Tracklist CD a DVD by měl vypadat následovně:

CD:
1. Underclass Hero
2. Walking Disaster
3. Speak Of The Devil
4. Dear Father
5. Count Your Last Blessing
6. Ma Poubelle
7. March Of The Dogs
8. The Jester

 

9. With Me
10. Pull The Curtain
11. King Of Contradiction
12. Best Of Me
13. Confusion And Fustration In
Modern Times
14. So Long Goodbye
15. Look At Me (Hidden Track)

DVD:
1. Underclass Hero (Video)
2. Pieces (Video)
3. We're All To Blame (Live)
4. Nothing On My Back (Live)
5. Road To Ruin Episode 1
6. Road To Ruin Episode 2
7. Road To Ruin Episode 3
8. Road To Ruin Episode 10

NOVÝ SONG SUM 41 - WALKING DISASTER

27.6.2007

Sum 41 představili již čtvrtou píseň z jejich nového alba a to píseň "Walking Disaster". Song se ze začátku tváří jako velice pomalá píseň, ale po minutě se rozjede v docela rychlém tempu. Celková délka písně se vyšplhala pro Sum 41 na neuvěřitelných 4:47! Walking Disaster si můžete stáhnout ZDE.

A ještě jedna zajímavost, která se točí kolem koncertního kytaristy Toma - na jednom z vystoupení hráli Sum 41 jako přídavek píseň od Gob - "Soda" (videoklip zde) a song si samozřejmě odzpíval sám Tom.

INFO O TOMOVI

22.6.2007

Doposud se toho o koncertním kytaristovi Tomovi mnoho nevědělo. Nyní vám o něm přináším krátké info, které jeho identitu lehce poodhaluje.

Tom Thacker (celým jménem Thomas William Thacker) se narodil 11. dubna 1978 v kanadském městě Langley. Tom je kytaristou a zpěvákem punkrockové bandy Gob, kterou založil spolu Theem Goutzinakisem. Pokud jste o této kapele ještě nikdy neslyšeli (jako já) jejich tvorbu jste mohli slyšet např. v PC hrách NHL 2002, 2003 nebo 2004. Gob prý dokončili nové album a to by mělo vyjít koncem roku 2007, takže je možné, že se Sum 41 budou muset zanedlouho poohlédnout po nějakém novém koncertním kytaristovi. To, že Tom hraje pro Sum 41 není náhodou, kapely se znají již pár let. Byli to právě Sum, kteří pomohli Gob ke vzestupu tím, že je přibrali na svá turné. Deryck na Q&A představil Toma jako "Brown Tom" - tuto přezdívku však podle všeho v Gob nenosí a tak se nabízí paralela k Davu "Brownsoundu" Bakshovi.

(Na fotce ho moc poznat nejde, ale je to ten 3. zleva)

www.gobnet.com

CHCETE VIDĚT SUM 41 ŽIVĚ?

21.6.2007

Zajímavá nabídka pro ty, kteří by rádi viděli Sum 41 naživo! "Luci a kolektiv :-)" shání zájemce o koncert SUM 41 v Berlíně 11.7.2007. Potřebují naplnit autobus. Cena je velmi slušná, 1600,- i s dopravou. V případě zájmu se jí ozvěte na mail SedaLucka@seznam.cz.

NOVÉ OFICIÁLNÍ FOTKY

20.6.2007

Sum 41 po delší době nafotili pár nových oficiálních fotek k novému albu. Je možné, že se jich časem objeví ještě víc, ale zatím jsou k vidění pouze 3. Zde si je máte možnost prohlédnout v celku ve vysoké kvalitě a rozlišení.

"Další" track list

18.6.2007

Na stránkách internetového obchodu hmv.co.uk se objevil "další" track list (nebyl by prvním, snad je už ale posledním) k novému albu. Podle těchto informací je deska opět různorodá. Vedle typického punk-rockového stylu někde i s prvky rapu ("Underclass Hero") prý uslyšíme i popový úvod ("Dear Father"), ale i piano ("Count Your Blessings") či akustické kytary ("Best of Me", "So Long Goodbye"). Tracklist (včetně potvrzeného coveru alba) je přidán do sekce Alba.

SUM 41 V MUZEU RAMONES

10.6.2007

Během květnové návštěvy Německa byla kapela pozvána na prohlídku muzea Ramones v Berlíně. Povedené video máte zde. V ukázce podepisují cosi, co vypadá, jako níže uvedený cover, ale stejný není... Je možné, že se jedná pouze o cover k singlu.

OBAL DESKY UNDERCLASS HERO

7.6.2007

Na amazon.com a absolutepunk.net se poprvé objevil cover nového alba Underclass Hero. Oficiálně ale představen ještě nebyl a objevují se názory, že je falešný. Nechme se překvapit... Deska by měla vyjít 24. července a amazon již teď uvádí, že v prodeji budou dvě verze, jedna momentálně za necelých 30 dolarů a druhá za necelých 50 dolarů (dva disky, kde by druhý disk mohl obsahovat dokument z natáčení alba o kterém před nějakým časem mluvil Cone).

 

 

SUM 41 - ROAD TO RUIN - 6. EPIZODA

6.6.2007

Sum 41 zveřejnili na purevolume.com již šestou epizodu svého onlineového pořadu. Deryck se v ní vrací do hotelu a cestou ničí vše co mu přijde pod ruku. Nakonec svým počínáním v hotelu způsobí příjezd hasičů.

 

 

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ DESIGN TRIČEK

5.6.2007

Sum 41 vyhlásili na svých oficiálních stránkách soutěž ve spolupráci s firmou deviantART o nejlepší návrh designu triček k jejich nadcházejícímu albu Underclass Hero. Hoši také zveřejnili výčet cen pro vítěze, no a vítěz se má opravdu na co těšit. Kromě finanční výhry $500 také dostane podepsané tričko se svým vítězným návrhem, všechna alba včetně nového alba Underclass Hero a mnoho dalších cen, avšak bohužel, soutěž je určena pouze pro občany USA, Kanady, V. Británie, Irska, Německa, Francie, Španělska, Japonska a Jižní Korey. Více informací o soutěži a o cenách naleznete zde.

Jsou rovněž potvrzeny další názvy songů z nového alba - Stevo odpovídal na Q&A, že jeho oblíbenými z Underclass Hero jsou "Best of Me" a "Pull the Curtain".

THE OPERATION M.D. DOKONČILI DRUHÝ VIDEOKLIP

5.6.2007

Coneův vedlejší projekt The Operation M.D. dokončil svůj druhý videoklip k singlu Someone Like You, který opět režíroval bubeník Stevo ze Sum 41.

VIDEOKLIP UNDERCLASS HERO

30.5.2007

Sum 41 již zveřejnili na svých oficiálních stránkách videoklip k pilotnímu singlu Underclass Hero z nové stejnojmenné desky. Televizní premiéru by měl mít tento čtvrtek na MTV, ale vy se na něj můžete podívat už nyní ZDE.

 

DALŠÍ VIDEO Z NATÁČENÍ KLIPU UH

26.5.2007

Na Mtv.com se můžete podívat na přeci jen trochu oficiálnější video z natáčení klipu Underclass Hero, které obsahuje několik záběrů, které trochu více přibližují atmosféru videoklipu. Sami Sum 41 přidávají pár svých komentářů.

Další velká novinka!!!

25.5.2007

Na internetu je ke stažení nová akustická píseň Sum 41 "So Long, Goodbye" (jedna z avizovaných), která je s největší pravděpodobností věnována Davu Bakshovi. Písničku si můžete stáhnout z theresnosolution.com. Není to žádná pecka, ale je to až dojemný... Přidán je text a překlad.

Překvapení nekončí! Zde si můžete poslechnout úryvek ze songu Ma Poubelle, který Deryck zpívá ve francouzštině a rovněž by se měl objevit na albu.

SUM 41 JEDOU DO EVROPY

22.5.2007

Zpráva z Journalu Sum 41 z 21.5.2007:

Včera jsme hráli na 91x v San Diegu. Byla to skvělá show. Díky všem, co jste nás přišli podpořit! Dnes odlétáme do Evropy, čeká nás nabitý týden. Video na "Underclass Hero" je hotové a vyjde v příštích dvou týdnech.

Nevím, co mají v programu, koncertovat by v Evropě ještě neměli, asi nějaké mediální povinnosti... Do Evropy se vydají počátkem června - 5. 6. Londýn, 7. 6. Paříž, 8. 6. Ilsede, 10. 6. Hamburk, 11. 6. Berlín, 12. 6. Cologne.

VIDEA Z NATÁČENÍ KLIPU UNDERCLASS HERO

18.5.2007

Na YouTube.com máte možnost shlédnout dvě krátká videa z natáčení videoklipu k pilotnímu singlu Underclass Hero. Mnoho z nich sice vyčíst není, ale osobně bych si tipl, že i klip se stylově vrátí do All Killerovského stylu. Režie se ujal bubeník Steve Jocz spolu s Marcem Klasfeldem, který režíroval už starší videoklipy Sum 41 jako třeba "Fat Lip," "In Too Deep," "Still Waiting" nebo "We're All To Blame."

Natáčení klipu UH - 1
Natáčení klipu UH - 2

SUM 41 - ROAD TO RUIN - 5. EPIZODA

16.5.2007

5. epizoda Sum 41 - Road To Ruin je k vidění na YouTube.com.

Zpráva z Journalu Sum 41

10.5.2007

Co se událo? Včera jsme natočili video k prvnímu singlu "Underclass Hero" v blízkosti LA. S Marcem Klasfeldem ho spolurežíroval Stevo. Video je parádní a vypadá opravdu dobře. Děkujeme každému, kdo přišel, aby se v klipu ukázal. Byli jste skvělí. Video bude připraveno během několika týdnů!

TRACKLIST ALBA UNDERCLASS HERO?

6.5.2007

Podle článku na chartattack.com bude mít album Underclass Hero 15 písní a přesné pořadí by mělo vypadat následovně:

01. Underclass Hero
02. Walking Disaster
03. Speak Of Devil
04. Dear Father
05. Count Your Last Blessings
06. French Song
07. March Of The Dogs
08. The Jester

09. With Me
10. Long
11. King Of Contradiction
12. Best Of Me
13. Confusion And Frustration In Modern Times
14. So Long Goodbye
15. Look At Me

KONCERT V MEMPHISU

6.5.2007

Mám pro vás pár fotek a videí z koncertu v Memphisu který hoši odehráli v pátek 4. května, téměř rok a půl od jejich posledního koncertu. Fotek je sice strašně málo, ale na jedné z nich máte možnost vidět koncertního kytaristu Toma. No a o kvalitě videí ani nemluvím.

  The Hell Song
  Underclass Hero - klip 1
  Underclass Hero - klip 2
  Motivation

DERYCKOVA REAKCE

5.5.2007

Zde si můžete přečíst v anlgličtině Deryckovu reakci na článek z Rolling Stone, v němž ho autor kritizuje za text politicky kontroverzního songu "March Of The Dogs".

Sum 41 na nové desce zabili prezidenta

3.5.2007

Na iPUNK.cz si můžete přečíst zajímavý článek k novému albu. Zároveň jsou potvrzeny některé názvy songů z desky "Underclass Hero".

Se Scottem jsme zapracovali na překladu textu March Of The Dogs.

SUM 41 HLEDAJÍ KOMPARZ DO VIDEOKLIPU UNDERCLASS HERO

1.5.2007

Stevo v journalu na sum41.com sdělil, že hledají fanoušky z okolí Los Angeles, kteří by se chtěli objevit ve videoklipu k prvnímu singlu Underclass Hero. Prvních 200 získá lístek na exkluzivní koncert jen pro ně. Videoklip se bude natáčet 7. května v noci.

SUM 41 V LÉTĚ V NĚMECKU

28.4.2007

Sum 41 se v červenci ještě před vydáním svého pátého studiového alba Underclass Hero představí svým fanouškům v sousedním Německu.

  08. července - Ilsede - Sommertraum Open Air
  10. července - Hamburk - Markthalle
  11. července - Berlín - Kesselhaus
  12. července - Kolín nad Rýnem - Live Music Hall

UKÁZKY Z ALBA BROWN BRIGADE

26.4.2007

Na thebrownarmy.com si můžete poslechnout ukázky z prvního dlouhohrajícího alba Daveovy kapely Brown Brigade. To by mělo vyjít pod názvem "In the Mouth of Badness" během letošního roku.

SINGL UNDERCLASS HERO K POSLECHU

24.4.2007

Sum 41 trošku předběhli své plány. První singl "Underclass Hero" si můľete poslechnout na stránce www.91x.com, kde je ke stažení rozhovor s Deryckem včetně ukázky zmiňovaného singlu. Je právě tím songem, který jste mohli slyšet z videoukázek, které vydali v průběhu nahrávání alba. Překvapením je pak refrén, který je shodný s refrénem písně "Subject To Change" (bonus track k Chucku).

DATUM VYDÁNÍ POTVRZENO

19.4.2007

Stevo v journalu na sum41.com potvrdil datum vydání nové desky Underclass Hero. Ta by tedy měla vyjít 24. července 2007. Dále také řekl že stejnojmenný singl se v rádiích objeví během několika pár týdnů a videoklip k němu se začne natáčet již brzy.

NOVÝ SONG SUM 41 - MARCH OF THE DOGS

18.4.2007

Sum 41 uvolnili do internetových obchodů nový singl "March Of The Dogs"!!! Už jsem ho slyšel a je opravdu výborný - přesně jak bylo slíbeno - klasika Sum 41. Text k novému singlu najdete na těchto stránkách, má politický obsah po vzoru "Still Waiting" nebo "We're All To Blame". Na albu nebude jediným takovým songem, ale zároveň Deryck upozornil, že celé album politické nebude. Singl je jedním z jejich oblíbených a vypustili ho pro fanoušky před letním vydáním desky. Také se Deryck zmínil, že prvním singlem stále zůstává "Underclass Hero", který vyjde v květnu.

March Of The Dogs si můžete stáhnout ZDE.

NÁZEV DESKY SUM 41 - UNDERCLASS HERO

17.4.2007

Podle absolutepunk.net se nová deska Sum 41 bude jmenovat "Underclass Hero", stejně jako první singl z této desky. Album by mělo vyjít až 24. července.

Tento název už potvrdil i Deryck na myspace, datum vydání zatím ne.

THE OPERATION M.D. BUDOU TOČIT DALŠÍ KLIP

15.4.2007

Cone na myspace.com/theoperationmusic sdělil, že se chystají natočit nový videoklip. Novým singlem se stane píseň "Somene Like You", ve které zpívá sám Cone a režie videoklipu se opět ujme Steve Jocz, jenž režíroval i první klip k písni Sayonara.

Také bych se chtěl omluvit za mylnou informaci o duetu Avril a Derycka. Nic takového se na albu Avril neobjevilo.

SUM 41 - ROAD TO RUIN - 4. EPIZODA + SUM NEWS

12.4.2007

Na Youtube.com máte možnost shlédnout 4. epizodu Sum 41 -Road To Ruin, ve které se vracíme do roku 2000. Můžete zde vidět Simona, který působil v Sum 41 jako tour manažer od roku 1999 do roku 2001. Pro vlastníky DVD Introduction To Destruction však tato epizoda asi nebude moc zajímavá, protože téměř totožné video se na DVD nachází jako tak trochu skrytý bonus.

V Otázkách a odpovědích na sum41.com Deryck řekl, že píseň Underclass Hero je rychlý a asi nejklasičtější song Sum 41, ve kterém neuslyšíme piáno. Videoklip by se měl natáčet koncem dubna. Dále také řekl, že úryvek tohoto singlu jsme měli možnost slyšet v jednom z videí, které Sum 41 zveřejnili během nacvičování a natáčení desky (v kterém ale neřekl).

Cone sdělil, že křestní jméno jejich koncertního kytaristy je Tom a že se s ním už chvíli znají. Jeho kapela prý v dřívějších dobách se SUMy koncertovala. Cone prý také prozradil pár názvů písní z nového alba a to "Walking Disaster", "The Jester" a "So Long, Goodbye".

SUM 41 UŽ NAŠLI KONCERTNÍHO KYTARISTU

7.4.2007

Deryck ve zprávě na myspace.com/sum41 řekl, že už našli koncertního kytaristu.

Chtěl bych všem oznámit, už jsme našli kytaristu na naše turné. Hledání bylo rychlé a snadné. Hned první, kterého jsme důkladně prozkoušeli, byl perfektní. Všichni jsme nadšení, teď nacvičujeme nové songy a připravujeme se na naši první show, jež se uskuteční 4. května na "The beale street music festival" v Memphisu. Vystoupíme tam spolu s Iggym Popem & The Stooges. Bude to veselá show. Těšíme se na Vás. Brzy také přineseme 4. epizodu Road To Ruin. Moc díky, Deryck.

Server iPUNK.cz (mimochodem v novém "kabátě") v sobotu přinesl stručnou, ale zajímavou informaci: "Nové, dosud nepojmenovanné album Sum 41 vyjde v Evropě 9. července letošního roku."

SUM 41 ZAČÍNAJÍ KONCERTOVAT

5.4.2007

Konečně! Sum 41 začínají znovu koncertovat, na jejich oficiálním webu v sekci "on tour" jiŽ zveřejňují místa a data svých vystoupení. Zatím se jedná o tradiční účast na srpnovém Warped Tour (St. Louis, Bonner Springs, Sacramento, San Diego, Carson) a objevují se i další koncerty již v květnu (Memphis, Tuscon)... Věřme, že se snad brzy dočkáme Sum 41 i v České republice.

DERYCK A STEVO PRACUJÍCÍ NA ALBU AVRIL

3.4.2007

Z megaupload.com si můžete stáhnout video ze studia, ve kterém Deryck a Stevo nahrávají některé písně na nové album zpěvačky Avril Lavigne. Avril s Deryckem spolupracovala na napsání některých rychlejších písní, které Whibley také produkoval. Také by se na jejím albu s názvem "The Best Damn Thing", které vychází 14. dubna měl objevit jejich duet.

To, že hoši na album nahrávali, nebude zřejmě nic neobvyklého - na albu pracoval také třeba bubeník Travis Barker (Blink 182, +44).

PRVNÍ SINGL SUM 41 - "UNDERCLASS HERO"

29.3.2007

Deryck ve zprávě na myspace.com/sum41 prozradil přesný název prvního singlu k nové desce. Ten tedy ponese název "Underclass Hero". Dále také řekl, že ještě neví kdy přesně jejich label uvolní singl do rádií, ale mohlo by to být během prvního nebo druhého týdne v květnu.

PRVNÍ SINGL SUM 41 - "THE UNDER CLASS HERO"

24.3.2007

Na stránce wikipedia.org se objevila informace, že první oficiální singl k pátému, zatím nepojmenovanému, albu Sum 41 ponese název "The Under Class Hero" a v rádiích by měl zaznít 8. května. Na některých jiných stránkách se objevil i datum 7. květen. Tak se tedy nechme překvapit, který datum je správný a jestli vůbec je i název správný, neboť žádnou oficiální cestou zatím nebyly tyto informace potvrzeny.

SUM41.XF.CZ JEDEN ROK

23.3.2007

Stránka Sum41.xf.cz slaví své první narozeniny! Za dobu její existence jste sem zavítali téměř 12000 krát. Díky Vám má práce na tomto webu nějaký smysl.

SUM 41 JIŽ POTVRZUJÍ KONCERTY

16.3.2007

Sum 41 již potvrdili svoji účast na japonském festivalu SummerSonic, který se bude konat 11. a 12. srpna. Ale žádný strach, hoši slíbili, že budou koncertovat "VŠUDE". Prý jsou už téměř potvrzené účasti na festivalech v Iráku a Uzbekistánu. Tak doufejme, že tentokrát malou zemi v srdci Evropy neminou.

Taky jste si určitě všimli změny vzhledu oficiální stránky sum41.com. Cone k tomu řekl, že to je zatím přechodný vzhled a novou stránku spustí po vydání nového alba.

NOVÉ ALBUM SUM 41 JE HOTOVÉ

15.3.2007

Deryck ve své zprávě na myspace.com/sum41 neřekl nic moc nového, ale i přesto vám přináším překlad:

Ahoj všichni. Dokončili jsme naše nové album. Pořád pro něj ještě nemáme jméno. V prodeji se objeví toto léto. Právě jsme začali zkoušky abychom našli nového kytaristu, který s námi vyrazí na turné. Nemáme tušení kolik času to zabere, takže vám nemůžu říct kdy zase začneme koncertovat. Jestli všechno půjde dobře, mohli bychom se na turné objevit v půlce dubna. O všem vás budeme informovat tak často, jak jen to bude možné.

SUM 41 - ROAD TO RUIN - 3. EPIZODA

14.3.2007

Po měsíci tu máme novou epizodu Sum 41 - Road to Ruin. Tentokrát se můžete podívat na to, co hoši prováděli s japonskými petardami a také zde uvidíte, že Chuck Pelletier není žádný svatoušek. Třetí epizodu můžete shlédnout na YouTube.com.

 

!!! VŠE PODSTATNÉ O NOVÉM ALBU !!!

10.3.2007

V článku pro JAM! Music si můžete přečíst vše podstatné o novém albu. Překlad tohoto článku si můžete přečíst Zde.

SUM 41 UŽ MAJÍ ZMIXOVÁNO

7.3.2007

Zde je překlad Stevovy zprávy ze sum41.com journalu:

Album bylo zmixováno- Wou Wou! Myslím že Deryck je v New Yorku a masteringuje nahrávku. Vlastně ani nevím co to přesně znamená, ale zřejmě to bude stát za to. Už se pomalu blížíme k datu vydání. Cone a já jsme se tento týden vrátili do LA a příští týden se chystáme začít nacvičovat s D.

ALBUM UPDATE

24.2.2007

Hej, album je už téměř zmixováno a až bude hotové, pošleme nějaké nové songy (zřejmě myslel na myspace). Je tady jedna píseň, která bude s největší pravděpodobností náš první singl. Podle mě je ta píseň parádní. Vydání plánujeme na konec června nebo na začátek července. Já vím, nebude to za chvíli. Kdyby to záleželo na mě, vydám ho už zítra! Cone.

Zdroj: thesums.de.

NÁZEV ALBA BROWN BRIGADE

24.2.2007

První dlouhohrající deska Exkytaristy Sum 41 Davea Bakshe a jeho kapely Brown Brigade ponese název In the Mouth of Badness. Vyjít by měla začátkem léta. Brown Brigade již mají jedno krátké demoalbum s názvem "Appetizer for Destruction", které bylo nahráno v suterénu a mělo velmi špatnou kvalitu. Kromě Davea v kapele hraje jeho bratranec a basista "Vaughn Lal", kytarista "Craig Pattison", bubeník "John Owens" a MC "Cess Rock".

DEBUT THE OPERATION M. D. JE NA SVĚTĚ

20.2.2007

Dnes vyšla debutová deska Coneova vedlejšího projektu The Operation M.D. "We Have An Emergency" s následujícím obalem a tracklistem.

01. We have an emergency
02. Chain Reaction
03. Sayonara
04. The way that you think
05. Someone like you
06. Tomorrow's calling'
07. Veryday I
08. Dirt
09. Photo Sexual
10.New Kill
11.Obvious

 

 

SUM 41 - ROAD TO RUIN - 2. EPIZODA

14.2.2007

Po více jak třech týdnech je tady 2. epizoda onlineového pořadu Road To Ruin. K vidění je na YouTube.com a je zde vidět názorná ukázka toho, jak to dopadá, když se hodně chlastá a co to s člověkem udělá, když zjistí, že nebyl ve striptýzovém baru, ale v baru kde vystupují transvestiti.

 

CHUCKovi BYLA UDĚLENA MEDAILE ZA STATEČNOST

13.2.2007

27. května 2004, Charles Pelletier, dobrovolník jednotek OSN v Bukavu, Kongo, zorganizoval evakuaci 42 lidí (včetně hochů ze Sum 41) z hotelu Orchid během přestřelky rebelů a Konžské armády. Když se ozbrojené vojenské jednotky přiblížily k hotelu, Pelletier shromáždil obyvatele hotelu a navedl je do nižšího podlaží haly, které zajišťovalo větší ochranu před kulometnou a minometnou palbou. Poté jako lidský štít opětovně vystavený palbě vyvedl prchající obyvatele hotelu ve skupinách po deseti přes otevřené nádvoří k pancéřovaným vozům. Díky úsilí Pelletiera skupina unikla výtržnostem a bezpečně dosáhla jeden kilometr vzdálené základny OSN.

Sum 41 v Kongu natáčeli charitativní dokument za účelem ukázat zničující dopad občanské války na konžské děti. Evakuace z hotelu je v dokumentu Rocked: Sum 41 in Congo také zachycena.

NOVÉ ALBUM SUM 41 JE "HOTOVÉ"

7.2.2007

Stevo v Journalu řekl pár slov k tomu co se zrovna děje. Zde je překlad části jeho zprávy:

Já vím, že zase říkám, že album je skoro hotové - ale já si myslím že je hotové úplně. Deryck právě dnes dodělal několik posledních věcí a všechen materiál posíláme na zítřejší mixáž. Samozřejmě si budete muset na album ještě pár měsíců počkat...."

Stevo dále mluvil o nějaké šílené astronautce, která chtěla unést a zabít nějakou další astronautku, ale to vám sem už cpát nebudu.

NOVÉ ALBUM SUM 41 BEZ METALU

4.2.2007

Cone v článku pro Chartattack řekl, že Deryckovi zbývá nazpívat už jen jeden song. Album namixuje Chris Lord-Alge a vyjít by mohlo až v červenci. Nebude tak metalové jako byl Chuck, ale stále bude tvrdé, rychlé a agresivní. Určitě se na něm neobjeví podobný song jako je "The Bitter End" z předešlého alba.

Cone se také zmínil o Daveu Bakshovi, který loni kapelu opustil. "Dave a my ostatní jsme spolu nikdy moc nemluvili. Vždycky jsme k sobě měli úctu, ale žili jsme odlišné životy. On je úplně jiný člověk, než já nebo Deryck. Když jsme dokončili turné a měli třeba týdenní přestávku, nikdy nám ani nezavolal," říká McCaslin.

Na YouTube se můžete také podívat na videoklip Sayonara Coneova vedlejšího projektu.

BROWN BRIGADE PRACUJÍ NA ALBU

28.1.2007

Podle zprávy z myspace.com/brownbrigade hoši už od konce svého turné nacvičují své písně a před dvěma týdny se naplno rozjely práce na jejich prvním dlouhohrajícím albu. Většinu písní by měl nazpívat Dave a hudebně by se album mělo pohybovat mezi hard rockem a metalem. Album by mělo vyjít u vydavatelství Aquarius Records v průběhu roku 2007. Brown Brigade mají také v úmyslu se v létě vydat na další turné.

THE OPERATION M. D. "LIVE"

24.1.2007

The Operation M.D. se koncem ledna objeví živě v Torontu v několika show. Nepůjde však o žádné koncerty. Hoši v nich naopak budou předvádět svůj videoklip Sayonara.

  30.1.2007 - 18:30 - 102.1 The Edge - Toronto, Ontario (Canada)
  31.1.2007 - 17:00 - Much Music Canada - Toronto, Ontario (Canada)
  31.1.2007 - 19:00 - MTV Live Canada - Toronto, Ontario (Canada)

Na YouTube se můžete podívat na video z natáčení tohoto videoklipu.

SUM 41 - ROAD TO RUIN - 1. EPIZODA

22.1.2007

Na myspace.com/sum41 se konečně objevila první epizoda onlineové show Road To Ruin. Většina záběrů pochází z Japonského turné z roku 2005. Na první epizodu se podívejte zde.

 

 

STEVEOVA ZPRÁVA

18.1.2007

Stevovo zpráva ze Sum41.com - journal (přibližný překlad):

Update!!!!!!!!

Zdravím, omlouvám se za všechny ty vykřičníky, chtěl jsem vás obalamutit abych vás trochu nabudil. Bohužel není moc o čem mluvit - Cone a já máme hotovo a Deryckovi zbývá nazpívat asi tři songy. Paráda! Road To Ruin, náš on-line pořad (jeden z těch, "který byste na netu neměli vidět!"), je téměř v éteru. Potřebujeme už pouze schválení. Tak si držte trenýrky, nebude to dlouho trvat. Stevo

THE OPERATION ZMĚNILI NÁZEV

16.1.2007

Kapela The Operation provedla ve svém názvu opravdu jen kosmetickou úpravu a nyní se jmenují The Operation M.D. Na myspace to sdělil Cone, který dále řekl, že jejich deska vyjde pod vydavatelstvím Aquarius Records. Na myspace.com/theoperationmusic se také objevil nový song "Someone Like You", který nazpíval samotný Cone!

FOTKY Z VIDEA THE OPERATION

13.1.2007

Mám pro vás pár fotek z natáčení videoklipu kapely The Operation k písni "Sayonara", ve kterém by se také měli v menších rolích objevit například Ian D'Sa z Billy Talent, Stevo, který video zároveň režíruje nebo Coneův, teprve pětitýdenní synovec.

KDY VYJDE NOVÉ ALBUM?

12.1.2007

Na to jsou hned 2 odpovědi:

V prvním případě jde o debutovou desku "We Have An Emergency" Coneova vedlejšího projektu "The Operation", která by měla vyjít 20. února. Tuto informaci zveřejnili na myspace.com/theoperationmusic.

V druhém jde o páté studiové, zatím nepojmenované album Sum 41, které by mělo vyjít letos v červnu. Tuto informaci poskytl Steve rádiu Edge 102.1.

BROWN BRIGADE NOVĚ NA WEBU

9.1.2007

Nová verze webu Daveových Brown Brigade byla spuštěna na staré adrese http://www.brown-brigade.com/

SUM 41 - ROAD to RUIN TRAILER

6.1.2007

Na myspace.com/sum41 se můžete podívat na trailer k online show Sum 41: Road to Ruin. Hoši k němu dále dodávají, že první epizoda by se měla objevit již velmi brzy a každá další epizoda bude zveřejněna přibližně každý týden. Budou obsahovat záznamy z jejich vystoupení a ze zákulisí během své světové Tour v roce 2005, jak zničili vše, co jim přišlo do cesty. Na trailer se podívejte ZDE.

DALŠÍ STEVEOVA ZPRÁVA

4.1.2007

Další Stevova zpráva ze Sum41.com - journal (přibližný překlad):

Šťastný Nový rok! Rok 2007 se nám rozjíždí ve velkém a zatím ho z většiny propíjím. Pomalu se ale dostáváme do pracovního cyklu: Deryck se Brzo vrátí do studia aby dokončil zpěv a já s Conem budu dělat na videu pro jeho vedlejší projekt The Operation. Taky si počkejte na naši novou on-line show "Sum 41: Road to Ruin", která bude dostupná na MySpace, YouTube a na Sum41.com. Show bude zachycovat naše idiotské kousky z uplynulých koncertů a taky znovu dokážem našim vyčerpaným matkám, že kromě profesionálních muzikantů jsme opravdu i profesionální debilové.

NOVÝ VZHLED

2.1.2007

Jak jste si jistě všimli, stránky lehce pozměnily vizáž. Nejde sice o nic světoborného, ale přehlédnout se to nedá. Zároveň zde přibyla sekce Nástroje do které jste dříve mohli vstoupit přes sekci Členové. Další změnu můžete najít v sekci Videoklipy, ve které přibyly odkazy pro shlédnutí všech videoklipů a také do ní byly přidány videoklipy na kterých Sum 41 alespoň z části spolupracovali. Dále přibylo několik nových linků v sekci Odkazy a několik zadních obalů v sekci Singly.

 

Starší novinky >>>