Sum 41 > Starší Novinky

Starší novinky

< 2020 > < 2019 > < 2018 > < 2017 > < 2016 > < 2015 > < 2014 > < 2013 >

< 2012 > < 2011 > < 2010 > < 2009 > < 2008 > < 2007 > < 2006 > < 2005 >

STEVOVA ZPRÁVA

29.12.2006

Zdravím. Věřím, že jste měli fajn prázdniny. Díky bohu, že se Ježíš narodil jen jeden jedinej den, měl jsem těch rolniček dost. Konečně je už po všem. Právě teď si ještě všichni užíváme pauzy. Myslím že já a Cone už máme hotovo, ale Deryck pořád ještě musí všechno nazpívat a pak to zmixujeme a dokončíme. Jo a v novým roce budu režírovat Conovo video pro The Operation. A to je celej update.

COVER PÍSEŇ "ATTITUDE" + ROZHOVOR S "BROWSOUNDEM"

21.12.2006

Na myspace.com/sum41 se objevil nový song Sum 41. Jedná se o cover verzi písně "Attitude" od The Misfits. Sum 41 jej nahráli minulý měsíc během nahrávání nové desky. Stáhnout si jej můžete zde.

Na fan stránce Sum 41 Sum-Time.com si můžete přečíst velice zajímavý rozhovor s Davem - "10 Questions with Dave Baksh: Exclusive Interview!". V interview popisuje dění v jeho nové kapele, svá osobní přání i vztah k Sum 41 a vyvrací spekulace o nepřátelství s Deryckem.

3/4 NOVÉHO ALBA HOTOVY

17.12.2006

Podle Deryckovy zprávy z myspace.com/sum41 mají hoši nahrané bicí, kytaru i basu. Dále také řekl, že si do Nového roku dají menší pauzu a pak nahrají zpěv pro všech 20 songů. "Tři čtvrtiny nového alba máme hotové, ale pořád je před námi hodně práce." Brzy se prý také dočkáme nějaké online tv show Road to Ruin.

Album by se v prodeji mělo objevit buď koncem jara nebo začátkem léta příštího roku.

PRACOVNÍ NÁZVY PÍSNÍ?

16.12.2006

Na stránkách Wikipedia.org se objevila informace o "pracovních názvech" songů z nové desky. Je také zdůrazněno, že jsou to pouze provizorní názvy a mohou být změněny. Uvádí, že zdrojem je oficiální sekce na Sum41.com Q&A. Tady je máte:

1. "Pla"
2. "Subject To Change"
3. "Mr. Plow"
4. "Nacho Libre"
5. "Stay Standing"
6. "Can't Take It"
7. "Moron"
8. "Fake President"
9. "Close Your Eyes and Shut Your Mouth"

Tyto informace berte jako neoficiální, zběžně jsem se koukal, jestli se o tom někde píše víc a ani v oněch Q&A jsem nic nenašel (nehledal jsem ale nijak důkladně).

!!! VIDEO ZE STUDIA !!!

6.12.2006

Na YouTube.com se můžete podívat na dvouminutové video, ve kterém Deryck a Cone procházejí studiem a ukazují co se kde děje. Bohužel ve videu neuslyšíme žádný delší úryvek nové tvorby, ale i z toho mála co lze zaslechnout si můžete udělat přibližný obrázek toho, jak by mohla nová deska znít. Za zmínku například může stát, že podle všeho se na desce objeví další klavírový song.

Z INTERWIEV PRO Mtv News

2.12.2006

Deryck v rozhovoru řekl, že si nebyl jistý, jestli nějaká deska Sum 41 ještě někdy vyjde: "Přesně před rokem jsme neměli žádné plány a nechystali jsme se cokoliv dělat a dokonce jsem si nebyl jistý jestli uděláme nějakou další desku Sum 41."

"Potom odešli lidé, kteří potřebovali odejít a zbyli jsme já, Cone a Steve a já jsem znovu začal žít pro Sum 41. Z jakýchkoliv důvodů jsem to cítil víc správné než kdy předtím. A tak jsme se na začátku roku 2006 sešli a rozhodli se udělat další desku."

"Z celé té věci s Davem jsme se poučili a uvědomili jsme si, že musíme být zase kapela, protože od vydání alba All Killer No Filler jsme kapelou nebyli. Byli jsme stroj."

"Nemůžeme se dočkat až lidi uslyší tohle album a až vyjedeme na tour a ukážeme se lidem. Minulost je minulost a ta mi pomohla porozumět tomu, že musím následovat své emocionální instinkty. Protože když jsem udělal chybu nebo něco čeho lituji, stalo se to protože jsem své emoce neposlouchal."

Celý originální rozhovor si můžete přečíst na mtv.com.

JAK TO JDE DÁL VE STUDIU

30.11.2006

V další zprávě z myspace.com/sum41 se Deryck v některých svých myšlenkách trochu opakuje, ale i přesto vám přináším překlad této zprávy:

Je to 3 a půl týdne co jsme ve studiu. Stevo dokončil bicí minulý týden a udělal úžasnou práci. Celý týden děláme na kytaře a base. Věci jdou opravdu hladce a hodně se ve studiu bavíme. Opravdu to pomáhá, když máš hudbu, které opravdu věříš víc než čemukoliv jinému. Pak ti celá ta práce ani nepřipadá jako práce. Cítím, že tohle bude naše nejvýznamnější nahrávka jakou jsme kdy udělali. Tenhle týden jsem také začal zpívat. Před námi je stále hodně práce, kterou je třeba udělat, ale stále vás o dění budeme informovat jak jen budeme moct. Díky za všechnu vaši podporu. Myslím, že tahle nahrávka bude pro lidi znamenat hodně. Pro nás to znamená rozhodně něco víc než kdy předtím.

FOTKY ZE STUDIA

23.11.2006

Na myspace.com/sum41 se objevilo pár fotek ze studia. Jak to tam vypadá si můžete prohlédnout i zde.

STEVO SE VRACÍ DO STUDIA

21.11.2006

Stevo v journalu na sum41.com sdělil, že se vrací do studia, aby nahrál bicí ještě pro jeden song a nějaké "speciální zvuky". Dále sdělil, že Deryck má na kytaru nahrané 3 až 4 písně a Cone na basu 1 až 2 písně.

ZAČÍNÁ SE NAHRÁVAT KYTARA

15.11.2006

Podle Deryckovy zprávy jsou bicí už nahrané a nyní budou několik dní pracovat na kytaře. "Stevo udělal úžasnou práci. Hraje lépe než kdy předtím hrál," řekl Deryck na myspace.com/sum41. Dále řekl, že by se mohly na Myspace brzy objevit nějaká videa, která nám ukážou, jak jim to ve studiu jde.

BICÍ PRO NOVÉ ALBUM JSOU TÉMĚŘ NAHRÁNY

13.11.2006

Stevo na myspace.com/sum41 informoval o dalším průběhu nahrávání nové desky. Zde je překlad:

Hej všichni, je tady aktualizace toho, jak probíhá nahrávání. Právě se chystáme začít druhý týden nahrávání bicích a jde to velmi dobře. Máme hotové téměř všechny albové nahrávky bicích a chystáme se dělat nějaké b-side tracky. Dostali jsme se do potíží, protože utrácíme příliš hodně peněz z fondu pro nahrávání za chlast a label na nás možná pošle jednoho jejich hňupa, aby nás propleskl. Ještě nikdy jsme ve studiu nezažili tolik srandy, a tak si myslím, že album bude ještě lepší než jsme očekávali. Doufejme, že tenhle týden půjde dobře.

DEN DRUHÝ

8.11.2006

Stevo v journalu na sum41.com vcelku zajímavě popsal průběh prvního dne nahrávaní. Zde nabízím přibližný překlad:

Tady je shrnutí prvního dne: přijeli jsme do studia, vybalili jsme bicí, chvíli jsem se na ně díval, trochu je vyzkoušel, posunul je a potom jsem je znovu přemístil. Potom jsme poslali poslíčka pro nějaký chlast a mírně až extrémně jsme se zchlastali. Vskutku velmi profesionální! Dnes máme na práci tři písně. Nebo přinejmenším je máme v úmyslu udělat. Najít si na to čas mezi snídaní, obědem, pitím, pivy, aperitivy, hazardem, vyprávěním nostalgických příběhů, dřímáním, volným časem a spánkem bude opravdu těžké. Doufejme, že všechno půjde dobře.

DNES JE DEN

6.11.2006

Deryckova zpráva na myspace.com/sum41 o započatém nahrávání nového alba. Zde je přibližný překlad:

Dnes je den, kdy jsme oficiálně započali nahrávání alba. Pondělí 6. listopadu. Do nynějška nacvičujeme všechny nové písně. Napsal jsem okolo 19 písní, které se chystáme nahrát během příštích tří měsíců. Na albu bude pravděpodobně 12 až 14 písní a ostatní songy použijeme jako bonusy, b-side tracky, filmové soundtracky a podobně. Zároveň jsem se rozhodl, že album budu produkovat já sám a rozhodl jsem se tak, protože cítím, že rozumím vizi písní od doby kdy jsem je napsal. Zároveň mám v kapele jednoho z nejlepších bubeníku moderní hudby a úžasného basistu, kteří dělají mou práci o mnoho jednodušší. Jsou skvělí a já bych si nemohl přát lepší kapelu, se kterou bych mohl hrát. V lednu až budeme s nahráváním hotoví si poslechneme co máme a rozhodneme se jestli jsme připraveni album vydat nebo jestli nahrajeme nějaké další písně. Budeme vás tady na myspace a na sum41.com informovat tak často jak to bude jen možné, aby každý z vás věděl o pokrocích v nahrávání. Díky všem našim fanouškům za vaši podporu. Opravdu to oceňujeme. Uvidíme se brzo. Nemůžu se dočkat až uslyšíte naše nové album.
deryck
sum 41

SUM 41 MÍŘÍ DO STUDIA

18.10.2006

Je to tady! Během příštích několika týdnů začnou Sum 41 nahrávat nové album. Na Chainsaw Awards se Deryck vyjádřil pro AOL Music, že se dokonce potýkají s přebytkem materiálu... "Do značné míry už máme napsaných 12 songů a 12 songů už tvoří album. Připravených je ale kolem 18 songů," řekl. Nové album by si fanoušci měli poslechnout v polovině roku 2007. "Je to nejdelší přestávka, jakou jsme v posledních pěti letech měli," řekl basák Jason "Cone" McCaslin. "Je to pěkný, mít pauzu, ale taky je dobrý vrátit se zpět."

!!! 2. VIDEO Z NACVIČOVÁNÍ !!! + zpráva na Myspace.com

16.10.2006

Sum 41 uveřejnili naMySpace již 2. video z přípravy nového alba. Tentokrát jde ve videu vidět i Cone, který v prvním videu chyběl. Nyní se jedná o trochu pomalejší song s dost zajímavou melodií.

Hoši k videu připojili tento komentář - přibližný překlad: Máme pro vás nové video, jak pracujeme na jednom z nových songů. Jsme skoro připravení jít do studia a začít nahrávat. Budeme pokračovat v posílání videí, jak nacvičujeme, ačkoliv všechno co slyšíte jsou jen dema a důkladné zkoušení našich nápadů. Ne všechno co hrajeme se objeví na albu. Rozhodli jsme se, že nezavrhneme naše nápady předtím, než je teď dokončíme. Dokonce ani tehdy, když si už od začátku nejsme nápadem stoprocentně jistí. Chceme dát každé písni a každé myšlence férovou šanci. No a nakonec se rozhodneme jestli je to dobré nebo ne. V každém případě užijte si video. Díky. SUM 41

SUM 41 V CHAINSAW AWARDS

10.10.2006

Sum 41 vystoupí v neděli 15. října v letošních Fuse Chainsaw Awards v Los Angeles. Nebudou však hrát, ale jenom budou část pořadu moderovat. Předávaní cen se bude na TV Fuse vysílat o týden později 22. října v 17:30.

BROWN BRIGADE - Krátké video

7.10.2006

Pokud vás zajímá jak Dave a jeho Brown Brigade hrají živě, tak tady si můžete stáhnout kratičké video záznamu písně "Last Writers" z vystoupení ve Vancouveru.

ZPRÁVA Z Myspace.com/sum41

2.10.2006

Přibližný překlad: Vítejte na jediné oficiální myspace/sum41 stránce. Toto je jediná stránka, která je řízena námi, skupinou. Zároveň provozujeme naší vlastní stránku sum41.com. Všechny ostatní jsou falešné. Právě teď pracujeme na našem novém albu. Jsme téměř hotoví se vším psaním a tvořením demo verzí. Plánujeme začít nahrávat v listopadu. Zůstaneme ve studiu tak dlouho, dokud si nebudeme jistí, že jsme udělali nejlepší desku, které jsme schopni. Doposud máme hotových téměř 20 písní. Pro zbytek října máme v plánu dokončit dema všech těchto písní. Potom z nich vybereme ty, o kterých si budeme myslet, že budou pro album to pravé a nahrajeme je. Měli bychom video a obrázky, kterými vas všechny chceme informovat o vývoji nahrávání. Díky moc za všechnu vaši podporu. SUM 41

!!! VIDEO Z NACVIČOVÁNÍ !!!

2.10.2006

Na Youtube.com máte možnost shlédnout kratičké, asi 40-ti vteřinové video, ve kterém je zachycen Drycky a Steve jak nacvičují jednu píseň z nově připravovaného alba. Ve videu toho není moc slyšet, ale to, co slyšet je, zní hodně zajímavě a o návratu ke svým starším albům hoši určitě nelhali.

Cone a svatba

1.10.2006

Sum41.xf.cz přichází zřejmě jako první s touto neoficiální novinkou - baskytarista Sum 41 Cone McCaslin má v úmyslu se co nejdříve po vydání nového alba oženit se svou dlouholetou přítelkyní Shannon Boehlke a rozšířit tak řadu ženáčů (po Davovi, který se s kapelou bohuľel rozloučil, se oženil i Deryck). Dvojice spolu žije v Torontu, děti zatim nechystají.

FOTKY Z NACVIČOVÁNÍ

25.9.2006

Mám tady pro vás pár fotek, jak chlapci ze SUMs nacvičují písně pro nové album.

CONE - Další výlet do LA

20.9.2006

Toto je Conova zpráva z 19. září ze sum41.com: Je tu pro mě další cesta do Los Angeles za Deryckem a Stevem, kde budeme cvičit. Opravdu se velmi blížíme k začátku nahrávání. Myslím si, že všichni budou milovat směr, kterým se nové písně ubírají. Tak, teď už musím nastoupit na palubu letadla."

Ještě jedna malá zajímavost z Q&A - Podle jedné Deryckovy odpovědi by mohla některá ze skladeb na nově připravovaném albu překonat i jejich nejznámější píseň Fat Lip.

New album info

15.9.2006

Na německé fanstránce www.thesums.de se objevila informace, že Sum 41 již mají napsaných přes 15 nových songů pro nové album a ke konci září by na něm měli začít pracovat. Deryck se prý nechal slyšet, že nová deska by se měla do prodeje dostat někdy v půlce roku 2007. Podle Conea by se stylově měly podobat písním z jejich prvních dvou alb, tedy Half Hour Of Power a All Killer No Filler a také by se na něm mělo objevit několik pomalejších písní.No uvidíme, každopádně se těšíme...

Na MySpace stránce Daveovy nové kapely Brown Brigade si můžete poslechnout několik nových demonahrávek, tentokrát již se zpěvem jejich nového zpěváka Travise Sanderse. http://www.myspace.com/brownbrigade

NOMINACE NA GEMINI AWARD

30.8.2006

Dokument "Rocked: Sum 41 in Congo" byl nominován na cenu Gemini Award v kategorii "Best Children's or Youth Non-Fiction Program or Series" což česky přibližně znamená "Nejlepší naučný program nebo série pro děti nebo mládež". Dokument byl natočen již před dvěma lety a na DVD vyšel loni v listopadu. Předávání cen proběhne 4. listopadu 2006. Více informací o všech kategoriích a nominovaných naleznete na geminiawards.com.

sum41.webz.cz již jeden rok

20.8.2006

Dnes je to už přesně rok co je stránka v provozu a snaží se vás informovat o aktuálním dění v kapele. Za tu dobu jste si sem našli cestu téměř 10 000krát za což jsem vám moc vděčný, protože vy jste jedinou hnací sílou proč stránku zdokonalovat a aktualizovat. Doufám, že budete stránku navštěvovat aspoň tak často jak jste ji navštěvovali, protože bez vás by to nemělo cenu.

CONE - Něco málo o novém Albu

16.8.2006

Hej, jen vám chci říct co se aktuálně děje. Zítra se jedu do Los Angeles setkat s Deryckem a Stevem, kde budeme zkoušet. Písně znějí úžasně! Jsme blízko k získání producenta pro naše nové album. Ještě nemůžu říct kdo to je, ale jsme vážně blízko a dáme vám všem vědět kdo to je až to bude potvrzeno. Brzy se ozvu.
Cone v úterý 15. srpna 2006, official Sum 41 Journal

A ještě malá perlička na závěr. V Q&A na otázku shodou okolností Českého fanouška, který se ptal jestli bude nové album znít podobně jako All Killer No Filler odpověděl Deryck takto: "Jestli si měl rád All Killera, naši novou nahrávku budeš milovat".

Deryckova Svatba

10.8.2006

Podrobnosti k Deryckově svatbě si můžete přečíst v článku "Deryck Whibley a Avril Lavigne se v sobotu 15. 7. 2006 vzali" v sekci "Kapela" - "Deryck" nebo zde. Přibyl i nějaký překládek textů, ale nic velkého nečekejte. Nově přibyla sekce "Downloads". Zatím je téměř prázdná a čeká na odkazy.

BROWN BRIGADE UŽ MAJÍ ZPĚVÁKA

5.8.2006

Daveovo hedání zpěváka pro jeho novou kapelu Brown Brigade je u konce. Stal se ním Travis Sanders. Kapela také začala nahrávat 6 písní na jejich EP a začátkem října letošního roku se zúčastní Cross-Canada Tour s kapelami Pennywise a The Circle Jerks. Zde se můžete podívat na místa a data konání koncertů. Několik demonahrávek (zatím bez zpěvu Travise Sanderse) si můžete poslechnout na jejich myspace stránce.

SUM 41 JIŽ 10 LET

31.7.2006

Datum 31. 7. hned tak někomu nemusí nic říkat, ale když si to převedete na 41. den léta (léto začalo 21. 6.), mnozí z vás jistě pochopí, že právě dnes to je přesně 10 let od vzniku Sum 41.

THE OPERATION: CONEŮV VEDLEJŠÍ PROJEKT

30.7.2006

The Operation M.D.Jay "Cone" McCaslin a Todd Morse z kapely H2O založili kapelu The Operation. Již teď mají dokončených 10 songů. Tři skladby z dema si můžete poslechnout na jejich myspace. Album by mělo vyjít koncem letošního roku.

 

 

Sum 41 na letošním Warped Tour hrát nebudou

20.7.2006

Tuto informaci zdělil Cone na oficiální stránce v Q&A. Takže již dříve zmíněné 4 koncerty které měli na Vans Warped Tour 2006 odehrát se konat nebudou. Zřejmě to způsobily okolnosti kolem odchodu Davea. Také řekl, že náhradu za Davea ještě nemají a začnou ji hledat až po nahrání nového alba.

Deryck Whibley a Avril Lavigne se vzali

17.7.2006

Vše se odehrálo v sobotu 15. července v Montecito, Kalifornie, 140 km severozápadně od Los Angeles. Venkovní, necírkevní obřad doprovázelo 110 hostů. Lavigne, 21, a Whibley, 26, byli spolu již 2 roky. Zasnoubili se v Benátkách v Itálii v červnu loňského roku.

Novinky

16.7.2006

Po delší době nečinnosti, za což se vám omlouvám, je tady zase nějaká aktualizace, ve které se budu snažit shrnout vše podstatné, co se za minulý měsíc a půl událo.

Na oficiální stránce Sum41.com byla spuštěna sekce Q&A (Questions & Answers), ve které se můžete členů Sum 41 zeptat na cokoliv chcete. Samozřejmě pokud umíte anglicky a jste zaregistrováni.

Byla spuštěna oficiální stránka Daveovy nové kapely Brown Brigade na adrese www.brown-brigade.com.

Na youtube.com můžete shlédnout 4 "nová" videa z produkce Sum 41. Videa se nesou v podobném duchu jako Future Films na jejich DVD Introduction To Destruction.
The Baby
Public Service Announcement
Basketball Butcher
1-800-JUSTICE

Nově připravované album by mělo vyjít v létě roku 2007. Podle Deryckových slov by mělo být více punk-rockové než předchozí Chuck, ale zároveň nebude podobné žádnému z jejich předchozích alb. Mělo by obsahovat trošku z každého stylu, ale zároveň by to mělo být něco úplně nového.

Spuštěno www.sum41.xf.cz - English version

9.6.2006

Dave odchází - článek

27.5.2006

Přeložil jsem interview pro magazín Rolling Stone, v němž Dave mluví o důvodech svého odchodu ze Sum 41. Naleznete jej v sekci "Kapela" - "Dave" (a dále uľ uvidíte). Malých změn tak doznala i historie. Aby bylo možné napravit kódování fóra (nerozpoznávalo interpunkční znaménka), musely být staré příspěvky smazány. Ale už je to snad v pořádku natrvalo. Díky za pomoc, Hoummí, a Vám díky za pochopení.

Dave odchází

17.5.2006

Pro ty, kteří ještě stále doufali, že Daveův odchod z kapely je jen špatný vtip, mám špatnou zprávu - potvrdila to už i oficiální stránka sum41.com. Na druhou stranu zbývající členové oznamují svou vytíženost na práci na novém studiovém albu, takže jakékoliv spekulace o rozpadu Sum 41 můžete pustit z hlavy.

Dave odchází

13.5.2006

Bohužel to, v co jsme doufali, že není pravda se potvrdilo. Dave "Brownsound" skutečně odchází ze Sum 41. Svůj odchod připisuje rozdílným pohledem na další tvorbu. Zároveň Dave zakládá novou kapelu Brown Brigade, která by měla mít mnohem blíž ke klasickému metalu. Sum 41 jsou nyní na začátku tvorby nové desky a zatím se neví kdo, a jestli vůbec někdo, Dava nahradí. Zástupce managementu, Mike Renaud, k prohlášení vtipně dodal, že místo něj se na pódiu Avril Lavigne určitě neobjeví. Rozsáhlejší článek o Davově odchodu si přečtěte na ipunk.cz.

Dave odchází

12.5.2006

Někteří to už zřejmě víte, ipunk.cz dnes informoval, že podle torontského rádia Edge 102 odešel z kapely kytarista Dave Baksh. Doufám, že to není pravda, protože se žádná podobná informace nikde jinde neobjevila a to ani na oficiální stránce. Pokud by se objevila informace, která to potvrdí nebo vyvrátí určitě ji zde brzy najdete.

Sum 41 proti ilegální hudbě

2.5.2006

Skupina Kanadských hudebníku (Avril Lavigne, Sum 41, Barenaked Ladies, Sarah McLachlan a členové Broken Social Scene) požaduje ztužení autorskoprávní legislativy a postih lidí, kteří šíří hudbu ilegálně po internetu, což by vedlo ke krokům, které by omezovaly sdílení a používání hudebních souborů na internetu. Anglickou verzi zprávy si můžete přečíst na mtv.com.

Odchod manažera

30.4.2006

Frontman kapely Treble Charger "Greg Nori", který zároveň působil od roku 1998 jako manažer Sum 41 z této funkce odchází a to zatím z neznámých důvodů. V této funkci jej nahrazuje Ari Martin z vydavatelství Nettwerk Management.

Download links 2

20.4.2006

Opět přicházím s odkazy na cizí servery. Na tomto máte možnost stáhnout mnoho klípků Sum 41 - zde. CD Happy Live Surprise v mp3 je ke stažení zde. Fotogalerie je opět v provozu.

Sum 41 na Warped Tour

8.4.2006

Sum 41 odehrají letos v létě několik koncertů v rámci "Vans Warped Tour 2006", takže s jejich pauzou by to nemělo být zas tak vážné.

2. 8. 06 - Fitchburg, MA - Fitchburg Airport
3. 8. 06 - Philadelphia, PA - Tweeter Center
4. 8. 06 - Scranton, PA - Toyota Pavilion
5. 8. 06 - Uniondale, NY - Nassau Veterans Memorial Coliseum

Download links

4.4.2006

Přidal jsem texty písní Things I Want a Unwritten Christmas. Things I Want je ke stažení zde a Unwritten Christmas zde. Oba songy a mnoho dalších, dalo by se říci raritek (např. Rock You, Walk This Way, Reign In Pain, No sleep 'Til Brooklyn, Another Thing Comin - poslední dvě písně jsou spojené, nahrané při vystoupení pro MTV), se nachází na cizím serveru, link je tady: http://musique01.ftpsum41.free.fr/.

CD Does This Look Infected? levně

4.4.2006

Sledovat sum41.xf se vyplatí. Dnes jsem koupil v prodejně "Levné knihy" ve Štefánikově ulici (poblíž Anděla) v Praze CD Does This Look Infected? s bonusovými tracky Reign In Pain (Heavy Metal Jamboree) a WWVII Parts 1 & 2 a s bonusovým DVD. A to za neuvěřitelnou cenu 79 Kč :-) A dobrá zpráva pro Vás, ještě tam minimalně deset kousků je...

Sum 41 Greatests Hits?

4.4.2006

Zpestřit čekání na nové album, které by se mohlo objevit někdy na jaře roku 2007, by mohlo "Album největších hitů", které by mohlo vyjít někdy v půli tohoto roku. Nic takového zatím nebylo oficiálně potvrzeno, takže to berte zatím s rezervou. Pokud by přeci jen vyšlo (což se mi zdá po nedávno vydaném živém albu Go Chuck Yourself nepravděpodobné), mělo by kromě všech dosavadních singlů a několika živých a akustických nahrávek také obsahovat dvě nové skladby s názvy "Lost and Found" a "Lip Sink". Pokud by se objevily nějaké bližší nebo potvrzující informace určitě je zde brzy najdete.

Jsou spuštěny stránky www.sum41.xf.cz

23.3.2006

Avril možná čeká dítě

20.3.2006

Zprávy o dítěti, které údajně čeká Avril Lavigne s Deryckem Whibleyem se obějevují už téměř všude. Podle ipunk.cz tyto fámy zatím ani jeden z nich nepotvrdil ani nevyvrátil.

Sum 41 na Tribute to Iggy Pop

19.3.2006

Sum 41 vystoupí 17. dubna v rámci koncetu "Tribute to Iggy Pop" v Miami na The Recording Academy Honors. Chlapci se připojí k Iggymu ke skladbám "Little Know It All" a "Lust 4 Life". The Recording Academy Honors oslavuje výjimečné jedince, kteří přispěli k zlepšení prostředí pro tvůrčí komunitu. Iggy Pop k těmto lidem patří.

Go Chuck Yourself

15.3.2006

Vypadá to, že "Go Chuck Yourself" přecijen vyšlo v Kanadě 7. března (i když oficiální stránka o tom již nijak dál neinformuje) a termín14. března platil pro USA. Evropa si ale i přesto na vydání ještě chvíli počká a to do 20. března. Informuje o tom amazon.co.uk. Go Chuck Yourself najdete už také v sekci Alba s kompletním track listem a také s větším obalem.

Sum 41 uctí památku Dimebaga Darrella

13.3.2006

Padesátka umělců a hudebníků, mezi nimi samozřejmě i Sum 41, vystoupí na Tribute koncertu, kterým uctí památku kytaristy "Dimebaga Darrella", známý také pod jménem Diamond Darrell (já ho neznám ani pod jedním). Narodil se 20. srpna 1966 a zemřel 8. prosince 2004, ale i za tu dobu velmi ovlivnil metalovou scénu. Vystoupení se bude konat od 15. do 18. března 2006 v texaském Hiltonu. Celou padesátku umělců naleznete zde.

Go Chuck Yourself + Canadian Radio Music Awards

8.3.2006

Podle internetového obchodu amazon.com se vydání živého alba "Go Chuck Yourself" o týden posouvá. Tedy ze 7.března na 14. března. Doufejme, že toto je již konečný termín.

Mimochodem v nedávném udílení cen "Canadian Radio Music Awards" se Sum 41 nepodařilo získat ani jednu cenu ze dvou kategorií ve kterých byli nominováni.

Art Gives Hope

2.3.2006

Nejlepší rockový fotograf z "Live 8" Kanaďan "Andrew McNaughtan" dává do prodeje fotografie v omezeném počtu výtisků za ziskem peněz pro "Art Gives Hope", která by pomáhala africkým rodinám před hrozbami viru AIDS. Dalšími umělci na fotografiích jsou např. Avril Lavigne, Alanis Morissette, Simple Plan, Hawksley Workman... Jedna fotografie Sum 41 by vás vyšla na neuvěřitelných 175$. Vyoká cena je dána hlavně nízkým počtem 25-ti výtisků a také tím, že peníze půjdou na správnou věc. Pokud by jste náhodou o fotku měli zájem více o ni si můžete zjistit na artgiveshope.ca.

Canadian Radio Music Awards

26.2.2006

V sobotu 4. března je v kanadském Torontu na programu 9. ročník udílení cen "Canadian Radio Music Awards". Sum 41 jsou nominovaní v kategorii "Fans' Choice Award" a Deryck Whibley v kategorii "Socan Songwriters of the Year Award". Další kategorie a nominované můžete nalézt na cmw.net.

Go Chuck Yourself

23.2.2006

Go Chuck Yourself si nyní můžete předobědnat i v českém hudebním obchodě audio3.cz za pouhých 550 Kč (716 Sk).

Go Chuck Yourself

20.2.2006

Živé Album "Go Chuck Yourself" bude mít totožný tracklist jako Happy Live Surprise a má také téměř stejný obal. Album je nahráno z koncertu v Londýně, Ontáriu během jejich tour v loňském roce. Go Chuck Yourself bude pravděpodobně ochuzeno o bonusové DVD, které naopak limitované edice Happy Live Surprise obsahují. Go Chuck Yourself si lze předobjednat např. na amazon.com za 22$ což je přibližně 600 Kč.

 

Go Chuck Yourself

18.2.2006

Podle oficiální stránky by mělo Live album vyjít v Kanadě 7. března. Na oficiální stránce je pojmenováno jako "Go Chuck Yourself" takže nevím, jestli bude totožné s japonskou verzí "Happy Live Surprise", která vyšla již koncem roku 2005.

Sum 41 v Dirty Love

28.1.2006

Sum 41 máme možnost vidět v celkem novém filmu "Dirty Love" (na DVD vyšel již 6. prosince 2005), ve kterém hrají sami sebe. Hlavní roli ve filmu hraje Jenny McCarthy. Více informací o filmu si můžete zjistit na dirtylovefilm.com.

Deryck největší sympaťák v Kanadě

1.1.2006

V anketě Chartattack o "Nejsympatičtějšího Kanadského Muže" vede Deryck Whibley s 28 782 hlasy což je 53,7% z celkového počtu hlasů. Mimochodem jeho snoubenka Avril Lavigne vede v anketě o Nejsympatičtější Kanadskou Ženu s 30 862 hlasy což je 71,3% z celkového počtu hlasů. Hlasovat pro Derycka můžete na stránce http://www.chartattack.com/poll/.

 

Starší novinky >>>