Sum 41 > Videa > Videoklipy

Videoklipy

Videoklipy z Half Hour of Power

MAKES NO DIFFERENCE (Old Version) (2000)

Režie: homemade

Děj: Hodně amatérský videoklip sestříhaný z nějakého koncertu a z jejich domácího videa, kde řádí v obchodním domě, stříkají stříkacími pistolemi z auta po kolemjdoucích, kradou v obchodě pizzu,..., na konci videoklipu rozmlátí televizi.

Youtube

 

MAKES NO DIFFERENCE (House Party Version) (2000)

Režie: Bradley Walsh

Děj: Na začátku videoklipu odjíždějí z domu rodiče dvou bratrů, kteří uspořádají večírek, kde hrají Sum 41. Všichni se baví a sem tam se něco v domě rozbije. Chlapci z kapely později taky začínají řádit. Kvůli stížnostem nakonec přijíždí policie a lidi z večírku rozeženou.

Youtube

Videoklipy z All Killer No Filler

FAT LIP (2001)

Režie: Marc Klasfeld

Děj: Ve videoklipu hrají Sum 41 v polorozpadlém skateparku a jejich hodně punkové publikum na jejich hudbu totálně paří.

Youtube

 

 

IN TOO DEEP (2001)

Režie: Marc Klasfeld

Děj: Kapela přijíždí do bazénového centra, kde se utkávají s jiným čtyřčlenným mužstvem ve skocích do vody. Publikum samozřejmě fandí chlapcům ze Sum 41, kterým se sice ze začátku moc nedaří, ale nakonec (diky menšího podvodu) zvítězí.

Youtube

 

MOTIVATION (2002)

Režie: Super America with Joseph Kahn

Děj: Celý videoklip se odehrává pouze v jedné místnosti, která má připomínat jejich bývalou zkušebnu. Chlapci jsou při hraní zabíráni z neuvěřitelného množství pozic a úhlů.

Youtube

 

HANDLE THIS (2002)

Děj: Ve videu se členové kapely (každý sám) procházejí po nějakém velkoměstě. Do toho jsou vsunuty různé nahrávky z koncertů i mimo ně. Video však není oficiálním videem k tomuto singlu.

Youtube

 

 

PAIN FOR PLEASURE (2001)

Režie: Marc Klasfeld

Děj: Tohle se skoro nedá považovat za samostatný videoklip. Je to spíš přídavek videa k písni Fat Lip, kde si chlapci na pódiu hrají na metalovou kapelu. Poprvé zde Sum 41 představují svojí stejnojmennou alter-ego kapelu.

Youtube

 

Videoklipy ze SpiderMan Soundtrack

IT'S WHAT WE'RE ALL ABOUT (2002)

Režie: Marc Klasfeld

Děj: Chlapci hrají v místnosti, kde je plno lidí. Zajímavé je na tom to, že stojí na stopě vzhůru nohama. Sem tam se ve videu objeví nějaký prostřih z filmu Spiderman.

Youtube

 

Videoklipy z Does This Look Infected?

STILL WAITING (2002)

Režie: Marc Klasfeld

Děj: Na začátku videa jakýsi manažer (nebo kdo to je) změní kapele název na The Sums a každému jméno (např. Deryck je Sven) aby byli "cool". V další části chlapci hrají v dost pestrém studiu. Nakonec všechno rozmlátí. Video paroduje klip k písni Last Nite kapely The Strokes.

Youtube

 

THE HELL SONG (2003)

Režie: Marc Klasfeld

Děj: Sum 41 jako hračky hrají koncert jak jinak než pro hračky. V publiku se objevuje mnoho známých osobností např. Korn, Spice Girls, Ježíš,(v necenzurované verzi i G. W. Bush s raketou v ruce). Na konci kapelu odváží policie ve vrtulníku, který po průletu oknem ztroskotá.

Youtube

 

OVER MY HEAD (BETTER OFF DEAD) (2003)

Režie: Chris Hafner

Děj: Videoklip je sestříhaný z různých nahrávek z koncertů i mimo ně.

Youtube

 

 

 

Videoklipy z Chuck

WE'RE ALL TO BLAME (2004)

Režie: Marc Klasfeld

Děj: Videoklip paroduje americkou televizní show "Solid Gold" z 80tých let, ve které chlapci hrají. Kolem nich tancuje plno úchylně oblečených tanečníků a tanečnic - takzvaných "Solid Gold Dancers", kteří byli poznávacím znamením této show.

Youtube

 

PIECES (2005)

Režie: Brett Simon (Concept by Steve Jocz)

Děj: Ve videu se Deryck prochází po městě a kolem něj projíždějí, z jedné strany prosklená, nákladní auta, ve kterých se odehrávají různé scény představující reklamu (např. na perfektní noc, tělo, rodinu...). Na konci videa je Deryck sám v jednom takovém náklaďáku s nápisem "Perfect Life" (perfektní život), ale za chvíli se f odlepí a vznikne "Perfet Lie" (perfektní lež).

Youtube

 

SOME SAY (2005)

Režie: Sean Michael Turrell

Děj: Klip je celý točený na jeden záběr, ale při tom jsou chlapci z kapely ve videu víc než v jedné osobě a ve více menších příbězích. Některé se odehrávají pozpátku.

Youtube

Videoklipy z Underclass Hero

UNDERCLASS HERO (2007)

Režie: Steve Jocz and Marc Klasfeld

Děj: Sum 41 hrají na pódiu, před kterým tančí mažoretky a hraje orchestr na trubky. V pozadí hoří velký táborák, kolem kterého tančí spousta lidí. Všechno to osvětluje ohňostroj.

Youtube

 

WALKING DISASTER (2007)

Režie: Stephen Penta

Děj: Klip se z části odehrává v hračkářství kde Sum 41 hrají a z části sleduje osudy malého robota, který se do tohoto hračkářství vrací. Nakonec hoši ze Sum 41 hračkářství rozbijí.

Youtube

 

WITH ME (2008)

Režie: Steve Jocz

Děj: Klip se odehrává ve starém domě, který je plný fotek různých lidí. Klip některé tyto lidi z fotek podrobněji ukazuje.

Youtube

 

Videoklipy ze Screaming Bloody Murder

SCREAMING BLOODY MURDER (2011)

Režie: Steve Jocz

Děj: Původní verze klipu měla vznikonout začátkem roku 2011, ale Island Records kapele neschválili zamýšlený koncept videa. O pár měsíců později vzniká nová verze klipu, na jehož natáčení byli pozvaní i fanoušci Sum 41. Kvůli problémům s labelem však nebyla ani tato verze klipu zveřejněna.

 

BABY, YOU DON'T WANNA KNOW (2011)

Děj: Velice nízkorozpočtový klip natočený během turné po Evropě. Obsahuje převážně záběry ze zákulisí konertů i z pódia.

Youtube

 

BLOOD IN MY EYES (2012)

Režie: Michael Maxxis

Děj: Cesta pomsty napadené stopařky. Klip je téměř takovým krátkým filmem, jelikož svou délkou skoro dvojnásobně překonává délku samotné písně.

Youtube

 

Videoklipy z 13 Voices

FAKE MY OWN DEATH (2016)

Režie: Marc Klasfeld

Děj: Sum 41 hrají před rozestavěným mrakodrapem. Jednotlivé členy v průběhu klipu pronásledují různé internetové memy.

Youtube

 

WAR (2016)

Režie: Djay Brawner

Děj: Kapela hraje v poušti na skládce starých letadel, kde se Deryck vypořádává se svými démony z minulosti.

Youtube

 

GOD SAVE US ALL (DEATH TO POP) (2016)

Režie: Blake Higgins

Děj: Videoklip je sestříhaný ze záběrů z letního evropského turné. Klip je skoro na rozmezí tour updatu a lyric videa.

Youtube

 

GODDAMN I'M DEAD AGAIN (2017)

Režie: Marc Klasfeld

Děj: Klip natočený v komplexu bývalých vojenských bunkrů v San Pedru, kam si kapela pozvala početnou skupinu svých fanoušků.

Youtube

 

Videoklipy z Order In Decline

OUT FOR BLOOD (2019)

Režie: Lee Levin

Děj: Klip sleduje pětici outsiderů, kteří nemají zrovna svůj den. Všichni si nakonec zlepšují náladu koncertem Sum 41.

Youtube

 

A DEATH IN THE FAMILY (2019)

Režie: Dale Rage Resteghini

Děj: Sum 41 sledujeme ve dvou časových rovinách - v současnosti a v době před padesáti lety. Historie se jakoby stále dokola opakuje.

Youtube

 

NEVER THERE (2019)

Režie: John Asher

Děj: Videoklip zobrazuje osudy svobodné matky a jejího syna, které opustil jeho otec. Z členů kapely zde pak vidíme pouze Derycka, hrajícího u piána nebo s akustickou kytarou.

Youtube

 

45 (A MATTER OF TIME) (2019)

Režie: Lewis Cater

Děj: V klipu vidíme volební kampaň Cosma - kandidáta na prezidenta, který nečekaně vítězí. Odkaz na prezidenta Trumpa je více než jasný.

Youtube

 

CATCHING FIRE (feat. nothing,nowhere) (2021)

Režie: John Asher

Děj: Videoklip k alternativní verzi písně Catching Fire, na které se podíleli i fanoušci kapely, kteří v krátkých klipech vzpomínají na své blízké, jenž si vzali život.

Youtube

 

Videoklipy z Heaven :x: Hell

LANDMINES (2023)

Režie: John Asher

Děj: Pohoda druhé poloviny 90. let minulého století. Klip sleduje čtveřici výrostků nápadně připomínající klasickou sestavu Sum 41 z té doby. Sérii pouličních vylomenin zakončují na maturitním plese.

Youtube

 

RISE UP (2023)

Režie: John Asher

Děj: Společnost 41 Airways s kapitánem Noodlesem kapelu vezme na ten asi nejšílenější let, jaký byste mohli zažít.

Youtube

 

WAITING ON A TWIST OF FATE (2024)

Režie: Ravi Dhar

Děj: Sum 41 a jejich početná skupina fanoušků dělá neplechu v lasvegaském Punk Rock Museum. Roli nočního hlídače si zde střihl C. J. Ramone z legendární kapely Ramones.

Youtube

 

DOPAMINE (2024)

Režie: Ravi Dhar

Děj: V Las Vegas zůstáváme i v následujícím klipu, který se odehrává v místní kapli se svatbami na počkání.

Youtube

 

Jiné Videoklipy

WALK THIS WAY - Sum 41, Nelly, Ja Rule (2002)

Děj: Parodie na videoklip ke stejnojmenné písni od Run DMC a Aerosmith.

Youtube

 

 

 

HUNDRED MILLION - Treble Charger (2002)

Režie: Wendy Morgan

Děj: Videoklip k písni kapely Treble Charger, ve které působil bývalý manažer Sum 41 Greig Nori. Členové Sums se ve videoklipu objevují pouze jako hosté. Kromě toho, Deryck k písni nazpíval doprovodné vokály. Dalšími hosty v klipu jsou například členové kapely Gob a nebo zpěvačka Avril Lavigne.

Youtube

 

LITTLE KNOW IT ALL - Iggy Pop feat. Sum 41 (2003)

Režie: Mike Piscitelli

Děj: Videoklip se odehrává v malém ponurém klubu, kde hrají Sum 41 s Iggy Popem na pódiu. Klip k této písni existuje ve dvou verzích, přičemž druhá, evropská verze má zcela jiný děj a Sum 41 se v něm již neobjevují

Youtube

 

GET BACK - Ludacris feat. Sum 41 (2004)

Děj: Ve videoklipu se objevují záběry ze studia z natáčení rockového remixu písně Get Back rapera Ludacrise.

Youtube

 

 

 

RUIN MY LIFE - Simple Plan feat. Deryck Whibley (2022)

Režie: Jensen Noen

Děj: Klip k písni kapely Simple Plan, ve které hostoval Deryck. Sledujeme zde mladou slečnu, která postupně vlastnoručně rozmlátí celý dům.

Youtube

 

SHOOTING STAR - Sk8 feat. Sum 41 (2022)

Režie: Nas Bogado

Děj: Tentokrát Deryck hostuje v písni rappera Sk8, se kterým zde hrají před různými pozadími. O nějakém ději se zde příliš nedá mluvit.

Youtube