Sum 41 > Extra > Články > Deryck Whibley a Avril Lavigne se v sobotu 15. 7. 2006 vzali

Deryck Whibley a Avril Lavigne se v sobotu 15. 7. 2006 vzali

(www.idnes.cz, www.super.cz)

 

Deryck Whibley si v sobotu odpoledne nečekaně vzal svou přítelkyni, punkovou princeznu, Avril Lavigne. Oficiálně se svatba měla odehrát až 26. srpna, ale protože zájem medií začal být neúnosný, vše se urychlilo.

Divoká zpěvačka řekla frontmanovi skupiny Sum 41 své ano během soukromého obřadu v kalifornské rezidenci Montecito na jihu Santa Barbary. Avril doprovodil k oltáři za zvuku Mendelssohnova svatebního pochodu její otec John. Nevěsta měla na sobě šaty od světově proslulé návrhářky Very Wang s dvoumetro- vou vlečkou a v ruce nesla kytici růžových růží. Ženich si oblékl černý oblek od Hugo Bosse, sněhobílou košili a kravatu ve stejném tónu.

Milenci zpečetili svou lásku pod baldachýnem, ozdobeným bílými růžemi. Společnost jim dělalo 110 pozvaných hostů mezi nimiž nechyběli ani ostatní členové Sum 41 a taky kamarádi Avril Lavigne. Žádná další celebrita tam nebyla. Samozřejmě se obřadu účastnila Avrilina rodina, Derycka přišla podpořit pouze jeho matka. Když obřad skončil, všichni házeli po novomanželích okvětní lístky. Svatební písní jim byla "Iris" od Goo Goo Dolls.

Deryck a Avril spolu chodí již dva roky. Zasnoubili se na romantické dovolené v Benátkách přesně před rokem a ve jménu přísloví "do roka a do dne" se také vzali. Na důkaz lásky si Avril nechala vytetovat na své pravé zápěstí malé růžové D (jako Deryck).

Nevěsta pracovala do posledních dnů. Spolupracovala na animovaném filmu Over the Hedge a dokončovala své třetí album, na kterém zazní i duet s manželem Deryckem. V současné době mladý pár renovuje dům, který si společně koupili v Santa Monice. Jednu z ložnicí již zpěvačka proměnila v dětský pokoj.

Po svatbě se novomanželé vydali na svatební cestu do italského letoviska Portofino. Na tomto romantickém místě, které je oblíbeným cílem turistů z celého světa, měli Deryck a Avril strávit minimálně deset dní.

 

8. srpna 2006, 17:13

Zdroj: www.idnes.cz; www.super.cz

 

Další fotografie ze svatby a líbánek